+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Kaspersky Anti-Virus 1 komputer / 1 rok + Ashampoo WinOptimizer 17 (KAVWINOP17)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Kaspersky

Zapewnij swojemu komputerowi niezawdoną ochronę antywirusową oraz zwiększ jego wydajność

29,90 zł
Sztuk :

Dwa profesjonalne programy w jednym pakiecie
Program antywirusowy Kapsersky Anti-Virus zapewni ochronę Twojego komputera PC, a Ashampoo WinOptimizer 17 sprząta, chroni i optymalizuje Twój PC, jak żaden inny program.

Zadbaj o bezpieczeństwo danych
Za każdym razem kiedy korzystasz z komputera jesteś narażony na różne niebezpieczeństwa - wirusy, oprogramowanie szpiegowskie, trojany i szkodliwe programy szyfrujący dane dla okupu (ransomware). Aby skutecznie ochronić się przed nimi konieczne jest posiadanie programu antywirusowego. Kaspersky Anti-Virus to podstawowe narzędzie, które zapewni ochronę przed infekcjami i szkodliwymi programami.

Wydajna technologia i łatwość użytkowania
Oprogramowanie antywirusowe spełniając swoje zadanie nie spowalnia działania komputera, dzięki czemu możesz korzystać z niego tak jak do tej pory. Nie poczujesz żadnej różnicy, a Twój sprzęt będzie odpowiednio chroniony przed wszelkimi zagrożeniami. Aby zarządzanie zabezpieczeniami było jak najbardziej wygodne możesz łatwo je kontrolować online, z każdego miejsca na świecie, w którym masz dostęp do internetu. Wystarczy, że posiadasz bezpłatne konto My Kaspersky – w prosty sposób sprawdzisz stan licencji i zabezpieczeń na swoim urządzeniu.

Szwajcarski scyzoryk dla Twojego PC
Ashampoo® WinOptimizer przychodzi z ponad 38. modułami, które są po to, aby Twój komputer odżył. Nie ma znaczenia, czy chcesz dopasować Windows do siebie, czy poprawić bezpieczeństwo i zapewnić ochronę, albo przeanalizować dogłębnie system. Wszystkie moduły są wykwintne w swojej funkcjonalności i aktualizowane każdego roku dla lepszej kompatybilności i poprawy wydajności w każdej nowej wersji Windows. Odkryj bogactwo użyteczności WinOptimizer osobiście!

  • Wyjątkowy system wczesnego ostrzegania przed awariami
  • Strona główna z 8 narzędziami do optymalizacji
  • Podręczny harmonogram zadań optymalizacji i obsługi
  • Ponad 30 modułów dla utrzymania Windows w doskonałym stanie
  • Usprawniony Menadżer Odinstalowywania z dodatkowymi funkcjami
  • Zupełnie nowe moduły czyszczące
  • Dostępne dwie skórki programu
  • Pełne wsparcie Secure Boot
  • Skaner ADS dla ukrytych strumieni danych

Niezbędnik: Optymalizacja 1-kliknięciem
Optymalizacja 1-kliknięciem jest popularna, ponieważ obejmuje wiele zadań jednocześnie. Trzy potężne moduły zapewniają pełnię czyszczenia systemu w najgłębszej formie. Czyszczenie Internetowe eliminuje ślady obecności w sieci, które nie tylko zajmuje miejsce na dysku, ale także zagraża bezpieczeństwu oraz prywatności. Czyszczenie dysku usuwa nieużywane pliki i odzyskuje miejsce, a Czyszczenie rejestru usuwa nieprawidłowe wpisy zapewniając minimalizację ryzyka awarii. Jedno kliknięcie wystarczy i gotowe!

Doskonały system monitorowania
Ashampoo® WinOptimizer pokazuje, co się dzieje z Twoim PC. Na przykład, możesz otrzymywać automatyczne powiadomienia, gdy istnieje podejrzenie zagrożenia utraty danych lub awarii systemu. Wykrywaj możliwe spowalniacze i potencjalne błędy z łatwością. Jeśli potrzebujesz raportu zużycia dysku, zainstalowanych komponentów lub procesów w tle, dzięki tej aplikacji je uzyskasz i znajdziesz.

Odkryj ukryte dane w strumieniach danych dzięki Skanerowi ADS
Znasz pojęcie alternatywnych strumieni danych? Ta funkcjonalność pomaga programom załączać ukryte informacje do plików, które nie są widoczne w Eksploratorze Windows, np. aby określić, czy plik został pobrany całkowicie, czy częściowo w systemie. Niestety, ta funkcjonalność może być naruszona przez malware ukrywające swoje informacje w plikach na dysku. Skaner ADS wykrywa i wyświetla alternatywne strumienie, aby pomóc lokalizować oraz usuwać podejrzane wpisy.

Parametry
Kaspersky Anti-Virus  
 wersja elektroniczna 
 okres licencji 1 rok 
 ilość komputerów 1
 wersja językowa polska 
 przeznaczone dla Windows 
wymagania systemowe 

komputery i laptopy z systemem Windows - procesor 1 GHz lub szybszy, pamięć (RAM): 1 GB (dla systemów 32-bitowych) lub 2 GB (dla systemów 64-bitowych), 920 MB wolnego miejsca na dysku twardym , Microsoft® Internet Explorer® 81 lub nowszy, Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy, Microsoft Windows 102 Home / Pro / Enterprise3, Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update, Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic oraz Premium / Professional / Ultimate – SP1 lub nowszy

tablety z systemem Windows (systemy z procesorami Intel): Microsoft Windows 10 2 Home / Pro / Enterprise, Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro (wersja 64-bitowa), minimalna rozdzielczość ekranu: 1024x600

bezproblemowe zarządzanie ochroną  tak
pozostałe informacje Wersje beta/preview nowych systemów operacyjnych nie są obsługiwane. Produkt działa prawidłowo wyłącznie w finalnych, dostępnych oficjalnie systemach operacyjnych. 

1 W przypadku korzystania z przeglądarki Microsoft Internet Explorer 8 nie możemy zagwarantować poprawnego działania portalu My Kaspersky.

2 Aby zapewnić kompatybilność z systemem Windows 10, pobierz i zainstaluj najnowszą wersję programu oraz wszystkie udostępnione uaktualnienia. Produkt nie jest przeznaczony do pracy w wersjach mobilnych systemu Windows 10.

Parametry
Ashampoo WinOptimizer 17
 wersja elektroniczna 
 ilość stanowisk 1
 wersja językowa polska 
system operacyjny Windows® 10, Windows® 8, Windows® 7
wymagania dotyczące komputera spełniający minimalne wymagania jednego z w/w systemów operacyjnych
karta graficzna 1280x1024 - 100%
pozostałe wymagania pełne uprawnienia administracyjne są wymagane w celu użycia programu; połączenie z internetem jest wymagane w celu aktywacji programu
skórki programu 2
Game Booster doskonała wydajność podczas grania jednym kliknięciem przycisku
Menadżer Praw Użytkownika zarządzaj politykami bezpieczeństwa łatwiej
Menadżer Punktów Przywracania zarządzaj systemowymi punktami przywracania
Live Tuner przyspieszanie dowolnej aplikacji
Tuning Assistant optymalizacja z kreatorem
Zarządzanie Kopią Zapasową zapisz i przywróć wszystkie zmiany
harmonogram zadań optymalizacji i obsługi tak
zarządzanie wtyczkami Opery tak
automatyczne usuwanie śladów obecności w sieci oraz plików tymczasowych tak
uaktualnione algorytmy wyszukiwania dla wszystkich modułów czyszczących
Czyszczenie Internetowe usuwanie śladów wędrówek po sieci
Sprzątanie Napędu czystość na dysku
Defragmentacja Rejestru Windows tak
Niszczenie Danych zlikwiduj usunięte pliki bezpowrotnie
wsparcie partycji exFAT tak
Przywracanie Danych odzyskuj przypadkowo skasowane pliki
Manipulator Plików bezpieczne i pewne szyfrowanie i dzielenie plików
Sprawdź Odnośniki znajdź nieprawidłowe skróty
(De)Szyfrowanie Plików bezpiecznie szyfruj i odszyfruj pliki
Dzielenie i Łączenie Plików dziel ogromne pliki
skaner ADS dla ukrytych strumieni danych
Menadżer Czcionek zarządzanie zainstalowanymi czcionkami
HDD Inspector wykrywaj problemy z dyskiem twardym na czas