+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Oczyszczacz powietrza z jonizatorem | Newgen Medicals (NC5328)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
NewgenMedicals
Skutecznie oczyszcza powietrze eliminując roztocza, bakterie i kurz!
139,00 zł
Sztuk :

Funkcja jonizacji
W praktycznie każdym pomieszczeniu znajdują się jakieś sprzęty elektroniczne (np. komputer, telefon, lodówka, mikrofalówka), które wytwarzają dużą ilość niekorzystnych dodatnich jonów. Przyciągają one bakterie, wirusy, kurz i inne alergeny, które wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Zintegrowana funkcja jonizacji powoduje oczyszczanie powietrza przez wytwarzanie ujemnych jonów. Dzięki temu powietrze jest czystsze, a Ty z pewnością odczujesz jego dobroczynne działanie w postaci lepszego samopoczucia.

Przeznaczony do dużych powierzchni
Oczyszczacz może być używany w praktycznie każdym pomieszczeniu, którego powierzchnia nie przekracza 100 m². Z pewnością dobrze się sprawdzi zarówno w domu, jak i w pracy. Dzięki zwiększaniu stężenia pozytywnych jonów w powietrzy zapobiega rozprzestrzeniania się wirusów, grzybów, roztoczy, nieprzyjemnych zapachów, dymu papierosowego, kurzu itp. Oczyszczacz unieszkodliwi skutecznie do 90% zarazków.

Same korzyści
Oczyszczone powietrze sprawi, że Twoje samopoczucie będzie dużo lepsze, łatwiej będzie Ci się skupić oraz polepszy się Twoje zdrowie. Po przeprowadzeniu jonizacji poczujesz takie samo świeże i czyste powietrze jak nad morzem czy po burzy.

Parametry
dla powierzchni  do 100 m² 
 zasilanie sieciowe 230 V 
stopnie jonizacji 2
status LED  tak
 pobór mocy maks. 7 W 
 wymiary 30 x 10 x 7 cm 
waga  400 g 
 zawartość zestawu oczyszczacz, zasilacz

*UWAGA! Należy korzystać z jonizatora ostrożnie. Przed użyciem należy zapoznać się z instrukcją obsługi.

4022107252096