+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Kaspersky Total Security 2 urządzenia / 1 rok kontynuacja

Dostępność:
W magazynie
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
Kaspersky
Id produktu:
KL1919PCBFR

Kompletna ochrona dla Ciebie i Twojej rodziny!

89,00 zł 139,00 zł
Sztuk :

Zapewnij sobie bezpieczeństwo
Komputer PC, laptop, tablet czy smartfon to urządzenia, z których korzystamy praktycznie codziennie. Dostęp do internetu pozwala na robienie zakupów, płacenie bieżących rachunków, oglądanie filmów, seriali czy grania. Aby bezpiecznie i komfortowo korzystać ze wszystkich zasobów internetowych niezbędne jest zainstalowanie programu, których będzie chronił wszystkich użytkowników przed szkodliwymi programami szyfrującymi dane dla okupu, wirusami, phishingiem i kradzieżą tożsamości oraz blokował nachalne banery reklamowe*. Taką całkowitą ochronę możesz uzyskać, dzięki Kaspersky Total Security – niezawodnemu programowi antywirusowemu, który zadba o bezpieczeństwo w sieci.

Ochrona wszystkich urządzeń
Kaspersky Total Security przeznaczony jest dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń mobilnych z systemem Android. Kiedy wszystkie urządzenia są chronione masz pewność, że nikt nie naruszy Twojego bezpieczeństwa. Dla zwiększenia ochrony zastosowano technologię umożliwiającą zdalne blokowanie, wymazywanie i lokalizowanie zagubionego lub skradzionego tabletu czy smartfona. Dzięki tej kompletnej ochronie danych, tożsamości oraz prywatności uzyskasz najwyższą jakość zabezpieczeń.

Bezpieczna bankowość online
Robiąc zakupy w Internecie, płacąc rachunki oraz dokonując jakichkolwiek działań związanych z bankowością jesteś narażony na kradzież pieniędzy przez cyberprzestępców. Z programem antywirusowym od Kaspersky możesz czuć się pewnie i bezpiecznie, dzięki specjalnej technologii Bezpieczne pieniądze. Dokonując płatności online lub wchodząc na stronę banku możesz skorzystać z trybu chronionego, aby bezpiecznie przeprowadzić transakcję.

Kompletna ochrona dzieci
Dodatkowa funkcja kontroli rodzicielskiej zapewnia ochronę Twoich dzieci, kiedy są online niezależnie od używanego urządzenia. Każda aktywność jest dokładnie analizowana oraz blokowane są aplikacje, gry oraz strony www zawierające niebezpieczne treści. Bardzo praktyczną funkcją jest możliwość ustawienia blokady dostępu do zasobów internetowych w określonych godzinach oraz dniach. W ten prosty i wygodny sposób możesz zarządzać czasem spędzanym przez dziecko przed komputerem czy tabletem. Kontrola rodzicielska pozwala również na monitorowanie oraz ograniczanie korespondencji prowadzonej przez portale społecznościowe oraz przesłania danych osobowych użytkownika. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne podczas korzystania z Internetu oraz dostępnych treści.

Dodatkowa ochrona haseł i plików
Zapamiętanie wszystkich haseł do kont bankowych czy sklepów internetowych to niezłe wyzwanie, dlatego warto je zapisać używając narzędzia Kaspersky Password Manager. Wszystkie hasła będą bezpieczne przechowywane, a w razie potrzeby możesz uzyskać do nich dostęp na wielu urządzeniach – komputerach PC, Mac czy urządzeniach mobilnych (iOS oraz Android). Oprócz tego masz możliwość tworzenia kopii zapasowych najcenniejszych plików. Z łatwością zapiszesz zdjęcia, muzykę, filmy czy ważne dokumenty, a w razie potrzeby skutecznie zniszczysz*.

Komfortowe użytkowanie
Aby zarządzanie zabezpieczeniami było jak najbardziej wygodne możesz łatwo je kontrolować online, z każdego miejsca na świecie, w którym masz dostęp do internetu. Wystarczy, że posiadasz konto My Kaspersky – w prosty sposób sprawdzisz stan licencji i zabezpieczeń na wszystkich urządzeniach. Podczas korzystania z komputera czy urządzeń mobilnych przy włączonej ochronie wszystko działa szybko i sprawnie, więc nie poczujesz żadnej różnicy. Połączenie wydajności z ochroną to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

*Tylko dla komputerów PC

Parametry
 produkt  Kaspersky Total Security
 wersja  elektroniczna
 okres licencji  1 rok
typ licencji kontynuacja
 ilość urządzeń  2
 wersja językowa  polska
 przeznaczone dla  Windows, MacOS, Android
 wymagania systemowe - system Windows 1500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 10 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise2,3
Microsoft Windows 8 oraz 8.1 / Pro / Enterprise2 / 8.1 update3
Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic oraz Premium / Professional / Ultimate — SP1 lub nowszy3
Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (dla systemów 32-bitowych) lub 2 GB (dla systemów 64-bitowych)
wymagania systemowe - tablety2 Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise2,3
Microsoft Windows 8 oraz 8.1 / Pro (wersja 64-bitowa3)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768
wymagania systemowe - Mac 1920 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Pamięć (RAM): 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy
wymagania systemowe - Android4 Android™ 4.4 lub nowszy
Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480
wymagania systemowe - iPhone oraz iPad5 iOS® 12.0 lub nowszy
 łatwe użytkowanie  tak
 ochrona transakcji finansowych i zakupów online  tak
 ochrona dla dzieci korzystających z komputerów PC i Mac  tak
 dodatkowe zabezpieczenie dla dzieci korzystających z komputerów PC, Mac i urządzeń mobilnych tak
 bezpieczne przechowywanie i łatwy dostęp do haseł tak
bezpieczny VPN tak - możesz zabezpieczyć 200 MB ruchu danych dziennie, na każde urządzenie – lub 300 MB dziennie, na każde urządzenie, jeśli zarejestrujesz usługę w koncie My Kaspersky
 szyfrowanie i kopia zapasowa danych tak
 ochrona kamery internetowej tylko dla komputerów PC i Mac
 ochrona mikrofonu tylko dla komputerów PC

 

1. W przypadku korzystania z systemu Windows 10 może zajść potrzeba pobrania i instalacji łat dostępnych dla oprogramowania Kaspersky Lab. Produkt nie jest przeznaczony do pracy w wersjach Mobile/S systemu Windows 10.

2. Narzędzie Kaspersky Safe Kids nie jest dostępne dla tej wersji systemu operacyjnego lub dla tego rodzaju urządzenia.

3. Niektóre funkcje produktu są dostępne tylko dla systemów operacyjnych w wersji 32-bitowej. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie support.kaspersky.com/pl/13812.

4. Funkcjonalność produktu Kaspersky Internet Security for Android może być ograniczona na pewnych urządzeniach. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie support.kaspersky.com/pl/14911. Jeżeli korzystasz z narzędzia Kaspersky Safe Kids na urządzeniach Xiaomi© lub ASUS©, na stronie support.kaspersky.com/pl/12980 znajdziesz informacje dotyczące konfiguracji oraz użytkowania rozwiązania na tym sprzęcie.

5. Dla tej platformy dostępny jest tylko Kaspersky Password Manager oraz Kaspersky Safe Kids.