+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Osuszacz powietrza przenośny | Sichler (NC4809)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
Sichler
Niezawodnie odprowadza wilgoć z powietrza zapobiegając powstawaniu pleśni!
59,00 zł
Sztuk :

Skutecznie eliminuje nadmierną wilgoć
W każdym pomieszczeniu wilgotność nie powinna przekraczać 60%. Jeśli jednak wartość ta jest wyższa w mieszkaniu może powstać grzyb oraz pleśń. Prowadzi to do pojawiania się brzydkich plam na ścianach oraz nieprzyjemnego zapachu. Powstająca pleśń i grzyby niekorzystnie wpływają również na zdrowie. Szczególnie narażone są dzieci, u których może występować alergia lub astma. Dzięki temu urządzeniu pozbędziesz się nadmiernej wilgoci z każdego miejsca.

Bez ciągłego zasilania
Osuszacz możesz postawić w każdym miejscu, np. w szafie, w biurze, łazience, przyczepie kempingowej, na jachcie czy w magazynie. Dzięki działaniu bezprzewodowemu posłuży Ci wszędzie tam, gdzie występuje problem ze zbyt dużą wilgotnością. Jeśli będzie pełny wystarczy podłączyć go do gniazdka elektrycznego na kilka godzin. Po tym czasie ponownie będzie gotowy do użytku.

Całkowicie bezpieczny
Urządzenie wypełnione jest granulkami żelu krzemionkowego, który jest bezwonny, bakteriobójczy, nietoksyczny, a dzięki temu bezpieczny dla ludzi i środowiska. Jest popularnym środkiem osuszającym, ponieważ bardzo dobrze absorbuje wodę. Pobierając wodę z powietrza perełki zmieniają kolor na różowy. Jeśli wszystkie granulki zmienią kolor, będzie to oznaczać, że osuszacz jest pełny i należy go podłączyć do gniazdka.

Parametry
wielokrotnego użytku tak
obudowa wytrzymałe tworzywo sztuczne
środek osuszający żel krzemionkowy
okres działania 2 - 4 miesiące
czas ładowania 10-15 godzin
maksymalna pojemność 250 ml
moc 25 W
wejście 230 V
wymiary 138 x 138 x 39 mm
zawartość zestawu osuszacz
4022107179362