+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Nawilżacz powietrza z jonizacją 5l | Carlo Milano LBF-530 (NX7258)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Carlo Milano
Dla wszystkich, którzy są zmęczeni suchym, gorącym powietrzem.
379,00 zł
Sztuk :

Stop dla suchego powietrza
Świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze oraz we wszystkich pomieszczeniach do 30 m², w których występuje problem suchego powietrza. Wewnętrzny klimat możesz dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki trzem stopniom nawilżenia. Suche pomieszczenia przyczyniają się często do problemów z zatokami, powstawania infekcji dróg oddechowych czy oczu, zmęczenia i rozdrażnienia. Dobrze nawilżone powietrze skutecznie chroni drogi oddechowe, zapobiega wysuszaniu się skóry oraz redukuje powstawanie innych dolegliwości.

Zimna i ciepła mgiełka
W upalne dni możesz się orzeźwić włączając chłodne nawilżanie, które z pewnością przyniesie ulgę. Gdy temperatura otoczenia spadnie wystarczy przełączyć na cieplejszą mgiełkę, która ogrzeje pomieszczenie. Jeśli powietrze w pomieszczeniu będzie zbyt suche, urządzenie włączy się automatycznie.

Funkcja jonizacji
W praktycznie każdym pomieszczeniu znajdują się jakieś sprzęty elektroniczne (np. komputer, telefon, lodówka, mikrofalówka), które wytwarzają dużą ilość niekorzystnych dodatnich jonów. Przyciągają one bakterie, wirusy, kurz i inne alergeny, które wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Zintegrowana funkcja jonizacji powoduje oczyszczanie powietrza przez wytwarzanie ujemnych jonów. Dzięki temu powietrze jest czystsze, a Ty z pewnością odczujesz jego dobroczynne działanie w postaci lepszego samopoczucia.

Starcza na dłuższy czas
Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę, bo aż 5 litrów, nawilżacz może pracować przez wiele godzin. Pracuje bardzo cicho, więc nie będzie zakłócał pracy lub drzemki.

Łatwa obsługa
Z przodu znajduje się kilka przycisków, za pomocą których można sterować urządzeniem. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Wyświetlacz pozwala na sprawdzenie, które funkcje są włączone.

Parametry
 model LBF-530
funkcja jonizacji tak
regulator wilgotności od 40 - 85%
stopnie nawilżenia  3; do 350 ml / godzinę
automatyczne zatrzymywanie przy pustym zbiorniku tak
automatyczne zatrzymywanie po osiągnięciu żądanej wilgotności tak
moc 27 W zimna para, ciepła para 100 W
wyświetlacz LED
timer 1, 2, 4 lub 8 godzin
pojemność zbiornika 5 l
maksymalna wielkość pomieszczenia 30 m²
cicha praca  poniżej 35 dB
 zasilanie 230 V
długość kabla  140 cm
wymiary  ok. 260 x 150 x 300 mm
waga  1,8 kg
zawartość zestawu  nawilżacz
4022107262620