+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Kaspersky Safe Kids Premium 1 rok (KL1962PCAFS)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Kaspersky

Chroń swoje dzieci przed zagrożeniami płynącymi ze świata online!

19,90 zł 59,00 zł
Sztuk :

Zapewnij bezpieczeństwo swoim dzieciom
W dzisiejszych czasach każde dziecko korzysta z zasobów internetu, ale nie wszystkie treści w nim zawarte są dla nich odpowiednie. Dostęp do niepożądanych stron i aplikacji jest bardzo łatwy, dlatego jeśli chcesz chronić swoje pociechy nawet, gdy nie ma Cie w pobliżu koniecznie skorzystaj z Kaspersky Safe Kids. Oprogramowanie posiada szereg funkcji, które pozwalają monitorować i zarządzać aktywnością online Twojego dziecka.

Dla wielu urządzeń
Program Kaspersky Safe Kids jest przeznaczony dla komputerów PC, Mas oraz urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala na kontrolowanie czasu spędzanego przez dziecko przy urządzeniu oraz zapewnienie, by mogło otwierać tylko te strony, które rodzic uzna za odpowiednie. Rodzic otrzymuje również porady eksperckie przygotowane przez psychologów, aby jeszcze lepiej zrozumieć zachowanie dziecka online. Możesz również ustalać limity czasowe dotyczące korzystania z posiadanego przez dziecko urządzenia lub określić godziny, w których dziecko może być online.

Z każdego miejsca
Dzięki Kaspersky Safe Kids możesz kontrolować komunikację online dziecka z każdego miejsca. Narzędzie pozwala na kontrolowanie połączeń i wiadomości tekstowych na użytkowanym przez dziecko urządzeniu z systemem Android. Istnieje również możliwość monitorowania publicznej aktywności dziecka na Facebooku.

Sprawdzanie lokalizacji
Możesz zobaczyć lokalizację swojego dziecka na mapie w czasie rzeczywistym – jak również zdefiniować bezpieczny obszar. Jeśli Twoje dziecko wyjdzie poza tę strefę, automatycznie otrzymasz powiadomienie od aplikacji. Dzięki temu będziesz zawsze wiedzieć, gdzie przebywa córka czy syn. Zapewnia to bezpieczeństwo Twojemu dziecku, a Ty możesz spokojnie pracować czy robić zakupy.

Parametry
 wersja elektroniczna 
liczba stanowisk  dla całej rodziny 
okres licencji  1 rok 
 wersja językowa polska 
zarządzanie aktywnością internetową  tak 
zarządzanie korzystaniem z aplikacji   tak*
 zarządzaniem korzystaniem z urządzeń tak** 
określenie lokalizacji   tak
 monitorowanie aktywności na Facebooku tak, – za pośrednictwem My Kaspersky 
monitorowanie połączeń telefonicznych i SMS-ów na urządzeniach z Androidem tak
wysyłanie ostrzeżeń na urządzenie mobilne tak, jeśli zostaną wykryte podejrzane czynności
wymagania systemowe komputery i laptopy z systemem Windows 200 MB wolnego miejsca na dysku twardym; Microsoft® Internet Explorer® 9 lub nowszy; Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy; Microsoft Windows 10 Home / Pro; Microsoft Windows 8 & 8.1 / Pro / 8.1 update; Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic / Home Premium / Professional / Ultimate SP1 lub nowszy; procesor: 1 GHz lub szybszy; pamięć (RAM): 1 GB (wersja 32-bitowa) lub 2 GB (wersja 64-bitowa); minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768
wymagania systemowe komputery i laptopy z systemem macOS 280 MB wolnego miejsca na dysku twardym; pamięć (RAM): 2 GB; macOS 10.11 – 10.13
wymagania systemowe smartfony i tablety z systemem Android Android™ 4.4 – 8.1; minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480
wymagania systemowe iPhone i iPad iOS® 10.0 lub nowszy

* Pełna funkcjonalność jest dostępna dla komputerów PC i Mac oraz dla urządzeń z systemem Android. W przypadku iPhone’ów i iPadów, można stosować jedynie ograniczenia wiekowe.

** Ze względu na ograniczenia nakładane przez system operacyjny, blokowanie iPhone'ów i iPadów należących do dzieci nie jest możliwe. Zamiast tego dziecko zobaczy komunikat "czas minął", gdy przekroczy ustalony przez rodzica czas korzystania z urządzenia. Pełna funkcjonalność narzędzia jest dostępna na komputerach PC, Mac oraz na urządzeniach z systemem Android.