+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Nawilżacz ultradźwiękowy z jonizacją | Newgen Medicals LBF-325

Dostępność:
Brak w magazynie - produkt na zamówienie
Wysyłka:
po dostawie - czas oczekiwania od 30 dni do kilku miesięcy (zapytaj o dostępność)
Producent:
NewgenMedicals
Id produktu:
NX1303
Zapewnia optymalną wilgotność w pomieszczeniu dopasowaną do Twoich potrzeb!
299,00 zł
Sztuk :

Stop dla suchego powietrza
Świetnie sprawdzi się zarówno w domu jak i w biurze oraz we wszystkich pomieszczeniach do 25 m², w których występuje problem suchego powietrza. Wewnętrzny klimat możesz dopasować do indywidualnych potrzeb, dzięki czterem stopniom nawilżenia. Suche pomieszczenia przyczyniają się często do problemów z zatokami, powstawania infekcji dróg oddechowych czy oczu, zmęczenia i rozdrażnienia. Dobrze nawilżone powietrze skutecznie chroni drogi oddechowe, zapobiega wysuszaniu się skóry oraz redukuje powstawanie innych dolegliwości.

Wydajna technologia
Zastosowanie techniki ultradźwiękowej sprawia, że duży zbiornik starcza na bardzo długo. Technologia ta zamienia wodę na bardzo drobne kropelki, które rozprzestrzeniają się w pomieszczeniu, aż do osiągnięcia pożądanej wilgotności. Wyposażony w dwie obrotowe dysze nawilżacz pozwala na ustawienie ich w dowolnym kierunku, aby efekt był jeszcze bardziej odczuwalny.

Funkcja jonizacji
W praktycznie każdym pomieszczeniu znajdują się jakieś sprzęty elektroniczne (np. komputer, telefon, lodówka, mikrofalówka), które wytwarzają dużą ilość niekorzystnych dodatnich jonów. Przyciągają one bakterie, wirusy, kurz i inne alergeny, które wpływają na nasze samopoczucie i zdrowie. Zintegrowana funkcja jonizacji powoduje oczyszczanie powietrza przez wytwarzanie ujemnych jonów. Dzięki temu powietrze jest czystsze, a Ty z pewnością odczujesz jego dobroczynne działanie w postaci lepszego samopoczucia.

Opóźniony start
Dzięki tej funkcji możesz ustawić opóźnienie (maksymalnie do 24 godzin), po którym urządzenie powinno się włączyć. Przyda się z pewnością, jeśli będziesz chciał aby nawilżacz pracował, gdy nikogo nie ma w domu.

Starcza na dłuższy czas
Dzięki dużemu zbiornikowi na wodę, bo aż 6 litrów, nawilżacz może pracować przez wiele godzin. Pracuje bardzo cicho, więc nie będzie zakłócał pracy lub drzemki. Przy najwyższym stopniu nawilżania zużywa zaledwie 30 W.

Łatwa obsługa
Z przodu urządzenia znajduje się kilka przycisków, za pomocą których można sterować wszystkimi funkcjami. Jego obsługa jest bardzo prosta i intuicyjna. Wyświetlacz pozwala na sprawdzenie, które funkcje są włączone.

Parametry
 model LBF-325 
funkcja jonizacji tak
regulator wilgotności 40 - 95% wilgotności
 wytwarza drobną mgiełkę tak
stopnie nawilżenia  4, do 300 ml / h 
automatyczne zatrzymywanie przy pustym zbiorniku tak
automatyczne zatrzymywanie po osiągnięciu żądanej wilgotności tak
2 dysze obrotowe o 360°
pobór mocy 30 W
wyświetlacz LED
timer 24 godzinny
pojemność zbiornika 6 l
czas działania przy pełnym zbiorniku do 20 godzin
maksymalna wielkość pomieszczenia 25 m²
cicha praca  mniej niż 35 db 
 zasilanie 230 V 
długość kabla  145 cm 
wymiary  275 x 400 x 192 mm 
waga  1,6 kg 
zawartość zestawu  nawilżacz, szczotka do czyszczenia

Uwaga! Widoczny na zdjęciach filtr ceramiczny (w zbiorniku) nie jest częścią zestawu.

4022107266666