+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Perlator LED M22/M24 | Infactory (NX5049)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
do 30 dni
Producent :
Infactory
Kolorowe światła informują o temperaturze wody!
79,00 zł
Sztuk :

Przydatny gadżet
Po odkręceniu wody to małe urządzenie wskaże odpowiednim kolorem światła jaka jest temperatura płynącej wody. Jeśli światło będzie miało kolor czerwony i będzie dodatkowo migało oznacza to, że woda jest zbyt gorąca. Dzięki temu unikniesz nieprzyjemnego poparzenia i zawsze będziesz wiedzieć czy na pewno możesz zamoczyć dłonie. Szczególnie przydatny jeśli masz w domu małe dzieci. Możesz go zamocować w kuchni i w łazience, gdzie kolorowa gra świateł będzie wyglądała bardzo efektownie.

Trzy kolory
Światło wychodzące z perlatora może być niebieskie, zielone lub czerwone. Najbardziej optymalna dla naszej skóry będzie temperatura od 33 do 41°C, a więc światło zielone.

Zasilanie
Perlator nie potrzebuje dodatkowego zasilania, ponieważ działa dzięki zintegrowanemu dynamo. Przepływający strumień wody napędza go, dając efekt świetlny. Regulator przepływu wody pozwala również na oszczędzanie zużycia wody, a tym samym zmniejszenie kosztów użytkowania.

Montaż
Perlator pasuje zarówno do gwintów M22 (wewnętrzny) jak i M24 (zewnętrzny). Wystarczy zamienić stary regulator na nową, świecącą nakładkę. Taka mała zmiana na pewno zostanie zauważona przez domowników oraz Twoich gości.

Parametry
kolory  niebieski (do 32 °C), zielony (33-41 °C), czerwony (42-45 °C), migające światło czerwone (powyżej 46 °C) 
 adapter gwintu M22 i M24 
 pasuje do standardowej armatury tak
zintegrowany filtr  tak
długość (z adapterem M22) ok. 55 mm 
 zintegrowane dynamo tak
 zawartość zestawu perlator, adapter gwintowy, pierścień uszczelniający