+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Waga kuchenna cyfrowa 3kg | Rosenstein & Söhne (NC3439)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Rosenstein & Söhne
Wytrzymała, a zarazem elegancka cyfrowa waga z panelem dotykowym!
79,00 zł
Sztuk :

Dokładny pomiar
Waga dokonuje pomiaru z dokładnością do jednego grama, dzięki czemu możesz precyzyjnie odważyć potrzebną ilość. Doskonale sprawdzi się do ważenia składników do ciasta, owoców, warzyw, żywności dla niemowląt, porcji dietetycznych czy karmy dla zwierząt. Umożliwia ważenie maksymalnie do 3 kg, co jest wystarczające podczas codziennego używania. Z tą wagą nie musisz już odważać niczego na oko, ani przeliczać na szklanki czy łyżki. Dodatkowo możesz wykorzystać urządzenie w pracy do określenia ciężaru listów i lekkich paczek.

Tarowanie
Bardzo przydatna jest funkcja tary – możesz postawić na wadze pojemnik lub miskę, wytarować wagę i odważyć składniki bezpośrednio w naczyniu lub dodać tylko jedną rzecz, bez konieczności brudzenia kolejnych pojemników. Potem w łatwy sposób przeniesiesz składniki do garnka.

Solidna
Powierzchnia wagi została wykonana z hartowanego szkła, które jest bardzo łatwe do czyszczenia oraz niezwykle wytrzymałe. Jej czarny, elegancki i klasyczny design będzie pasował do każdej kuchni – zarówno urządzonej w bardziej stonowanym stylu, jak i takiej, w której nie brakuje kolorowych dodatków. Antypoślizgowe nóżki zapewniają stabilność oraz dobrą przyczepność, więc nie będzie się ślizgała podczas sprawdzania masy.

Łatwa obsługa
Waga cyfrowa posiada dotykowe przyciski, którymi możesz np. zmienić jednostkę ważenia i wytarować urządzenie. Wynik pokazywany jest w dolnej części i jest bardzo wyraźny. Jeśli przez minutę nic nie zostanie zważone, urządzenie wyłączy się automatycznie, dzięki czemu oszczędza energię, a baterie starczają na dłużej.

Parametry
wyświetlacz LCD
maksymalne obciążenie 3 kg
dokładność 1 g
jednostki g / oz
funkcja tary tak
obsługa dotykowa tak
wskaźnik przeciążenia tak
automatyczna kalibracja po włączeniu
antypoślizgowe stopki 4, gumowe
powierzchnia szklana
zasilanie 4 baterie AA
wymiary 195 x 195 x 28 mm
waga 470 g
 zawartość zestawu waga (bez baterii)
4022107154086