+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Robot sprzątający | Sichler PCR-3550UV (NC5725)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
Sichler
Samodzielnie sprząta całe mieszkanie oraz eliminuje bakterie, dzięki lampie UV!
999,00 zł 1169,00 zł
Sztuk :

Dokładne sprzątanie
Robot automatycznie czyści wiele rodzajów powierzchni: kamień, parkiet czy płytki. Mocno zasysa brud i kurz, pozostawiając podłogę czystą nawet w trudno dostępnych miejscach. Sprawdzi się dokosnale zarówno w małych jak i dużych mieszkaniach, u osób które cenią sobie wyjątkową czystość oraz tam, gdzie przebywają zwięrzęta. Przyciski na obudowie umożliwiają łatwe sterowanie urządzeniem. Dodatkowo możesz zmieniać ustawienia siedząc wygodnie na kanapie, dzięki pilotowi zdalnego sterowania. Po uruchomieniu robot czyszczący sprząta całe mieszkanie, a gdy braknie mu energii sam wędruje do stacji ładowania.

Lampa UV
Wbudowana lampa UV skutecznie eliminuje bakterie z powierzchni, dzięki czemu Twoje podłogi będą jeszcze czystsze. Funkcja ta przydatna jest w szczególności jeśli masz małe dzieci, które większość czasu bawią się na podłodze i biorą do buzi różne rzeczy.

Tryby sprzątania
Odkurzaczem automatycznym możesz sterować ręcznie, wciskając przyciski aby jechał w lewo, prawo, do przodu lub do tyłu. Oprócz tego posiada wbudowane 4 tryby czyszczenia, dzięki czemu możesz wybrać ten, najbardziej odpowiadający Twoim oczekiwaniom:

  • spiralne
  • losowe
  • czyszczenie kątów
  • forma czyszczenia S.

Przy w pełni naładowanym akumulatorze urządzenie pracuje nawet przez 90 minut.

Trudno dostępne miejsca
Jego konstrukcja umożliwia sprzątanie w kątach, dzięki bocznym szczotkom oraz pod meblami czy łóżkiem, dzięki niewielkiej wysokości. Miejsca, w których występuje grubszy brud czyści jeszcze bardziej intensywnie. 11 czujników pozwala na automatyczne, samodzielnie sterowanie robotem, który wykrywa i omija przeszkody, tj. schody.

Programowanie
Jeśli chcesz, aby urządzenie sprzątało całe mieszkanie codziennie o określonej godzinie wystarczy, że wprowadzisz odpowiednie ustawienia. Podczas, gdy Ty będziesz w pracy lub na wakacjach robot sprzątający zadba o czystość całego domu.

Ochrona środowiska
System bezworkowy chroni środowisko nie dostarczając mu dodatkowych odpadów. Zamiast tego posiada wyjmowany pojemnik na kurz, który można łatwo wyczyścić.

Parametry
 model  PCR-3550UV
lampa UV  tak
 tryby czyszczenia  4
 rodzaj czyszczenia na sucho
system  bezworkowy
czujniki wykrywające otaczający pył  tak
 sterowanie pilot zdalnego sterowania / przyciski na obudowie
możliwość programowania tak
 ilość czujników 11
pojemnik na kurz   0,5 l
konstrukcja płaska
akumulator NiMH 2000 mAh
czas ładowania 3,5 godziny
czas pracy ok. 90 minut
zasilanie 230 V
zasilanie pilota 2 baterie AAA
głośność 50 dB
wymiary (średnica x wysokość) 340 x 85 mm
waga 3,4 kg
zawartość zestawu robot, stacja ładująca, pilot, zasilacz, 4 szczotki czyszczące, szczotka do czyszczenia pojemnika, 2 nakładki czyszczące
4022107234917