+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Mini odtwarzacz mp3 i radio z Bluetooth | Auvisio MPS-560.cube (ZX1501)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
Auvisio
Przenośne urządzenie do odtwarzania z muzyki z wielu źródeł!
159,00 zł
Sztuk :

Duża moc w niewielkim rozmiarze
Mini kostka o małych wymiarach, bo tylko 59 x 59 x 59 mm, odtwarza muzykę przez głośnik o mocy 3W. Wychodzące dźwięki są czyste na różnych stopniach głośności.

Nie tylko radio
To niewielkie urządzenie umożliwia odtwarzanie muzyki z kilku źródeł. Po włożeniu karty pamięci microSD możesz odtworzyć wszystkie zapisane na niej pliki muzyczne. Urządzenie obsługuje także nośniki pamięci USB. To nie wszystko – za pomocą dołączonego do zestawu kabla z końcówką 3,5 mm odtworzysz ulubioną muzykę ze smartfona czy odtwarzacza mp3. Dzięki funkcji Bluetooth możesz przesyłać swoją ulubioną muzykę zapisaną na smartfonie czy tablecie bezprzewodowo. A gdy będziesz chciał dowiedzieć się co dzieje się obecnie na świecie albo posłuchać najnowszych hitów wystarczy, że wysuniesz antenę i przełączysz się na radio.

Budzik
Oprócz funkcji odtwarzania muzyki, mini kostka doskonale sprawdzi się również jako budzik. Możesz ustawić alarm na dowolną godzinę oraz przypisać jego dźwięk bezpośrednio z karty pamięci microSD lub nośnika pamięci USB. Od teraz zawsze będziesz budzić się przy ulubionych rytmach.

Intuicyjna obsługa
Z przodu odtwarzacza znajduje się 6 przycisków, którymi ustawisz godzinę, alarm, zwiększysz głośność lub zmienisz utwór. Na wyświetlaczu zawsze pokazany jest stan naładowania akumulatora, godzina i częstotliwość radia.

Gdzie tylko zechcesz
Wbudowany akumulator pozwala cieszyć się muzyką aż do 8 godzin! Dzięki temu mini kostkę możesz zabrać ze sobą wszędzie – na plażę, na imprezę czy na wycieczkę. A gdy potrzebujesz korzystać z niej przez dłuższy podłącz ją za pośrednictwem kabla USB do komputera czy laptopa.

Parametry
wyświetlacz LCD
godzina tak
radio tak
funkcja Bluetooth tak
budzik tak
czas działania do 8 godzin
obsługuje karty pamięci microSD do 32 GB
obsługuje nośniki pamięci USB do 32 GB
wejście audio 3,5 mm
wejście słuchawkowe tak
głośnik 3 W RMS
częstotliwość od 65 do 18000 Hz
format muzyki MP3, WAV
moc najwyższa 8 W
akumulator litowo-polimerowy (550 mAh)
wymiary wyświetlacza 30 x 23 mm
wymiary 59 x 59 x 59 mm
waga 178 g
kolor niebieski
zasilanie przez USB
zawartość zestawu odtwarzacz, kabel USB, kabel ze złączem 3,5 mm
4022107234238