+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Kaspersky Password Manager 1 rok

Dostępność:
W magazynie
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
Kaspersky
Id produktu:
KL1956PCAFS

Prosty i skuteczny sposób na zabezpieczenie haseł!

36,90 zł 59,00 zł
Sztuk :

Ochrona haseł
Zapisywanie haseł na kartkach lub używanie jednego uniwersalnego do wielu kont nie jest bezpieczne. Dlatego, aby chronić dostęp do Twoich danych staraj się używać różnych haseł. Aby ich nie zgubić i nie zapomnieć możesz używać narzędzia Kaspersky Password Manager. Dzięki niemu Twoje hasła oraz informacje o kartach płatniczych i adresach są przechowywane w zaszyfrowanym sejfie, a Ty musisz pamiętać tylko jedno hasło główne. Możesz także bezpiecznie przechowywać poufne zdjęcia, takie jak skan dowodu osobistego, paszportu, aktu urodzenia itp. Jest to bardzo przydatne, jeśli posiadasz wiele kont internetowych i korzystasz z różnych programów, do których wymagane jest hasło.

Dla urządzeń mobilnych
Produkt umożliwia zarządzanie i uzyskiwanie dostępu do haseł, informacji o kartach płatniczych i innych danych niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Kaspersky Password Manager został zoptymalizowany z myślą o urządzeniach mobilnych, łącznie z obsługą mobilnych wersji przeglądarek Safari oraz Google Chrome.

Dostęp z każdego miejsca
Gdziekolwiek jesteś, możesz z łatwością uzyskiwać dostęp do swoich haseł i innych przechowywanych poufnych informacji. Nawet jeżeli nie masz ze sobą laptopa, tabletu lub smartfona, możesz zalogować się na dowolnym urządzeniu z dostępem do internetu i uzyskać dostęp do danych, które zapisałeś z użyciem rozwiązania Kaspersky Password Manager.

Funkcje programu

Bezpieczny, zaszyfrowany magazyn danych – przechowywanie wszystkich haseł w bezpiecznym, zaszyfrowanym sejfie bez możliwości nieautoryzowanego dostępu do poufnych danych.

Synchronizacja - na wszystkich urządzeniach, wszystkich haseł - poprzez portal My Kaspersky - umożliwiająca uzyskiwanie dostępu do danych na komputerach PC i Mac, smartfonach i tabletach z Androidem oraz na iPhone’ach i iPadach.

Generator silnych haseł – automatyczne generowanie silnych i unikatowych haseł – na komputerach PC oraz Mac – dla wszelkich aplikacji, stron WWW i kont online.

 

Parametry
produkt Kaspersky Password Manager
wersja elektroniczna 
okres licencji 1 rok 
wersja językowa polska 
wymagania systemowe dla Windows 100 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Procesor: 1GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (dla systemów 32-bitowych) lub 2 GB (dla systemów 64-bitowych)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024х768 
Microsoft® Windows® 10 Home / Pro / Enterprise
Microsoft Windows 8 oraz 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update
Microsoft Windows 7 / Starter / Home Basic oraz Premium / Professional / Ultimate / Enterprise SP1 lub nowszy
wymagania systemowe dla Mac 300 MB wolnego miejsca na dysku twardym
macOS 10.12 lub nowszy
wymagania systemowe dla iPhone oraz iPad 120 MB wolnego miejsca
iOS® 10.0 lub nowszy
wymagania systemowe dla Android 80 MB wolnego miejsca
Android™ 4.2 lub nowszy
Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480
obsługiwane przeglądarki Internet Explorer
Mozilla™ FireFox™ / Mozilla FireFox for OS X
Google Chrome™ / Google Chrome for OS X
Yandex Browser
Microsoft Edge
Safari for OS X
automatyczne wypełnianie adresów funkcja działa tylko na komputerach PC i Mac
technologia automatycznego wykrywania szybko odnajduje dokumenty w galerii zdjęć - funkcja działa tylko na komputerach PC i Mac
ostrzeganie o używaniu tych samych haseł w różnych miejscach tak

W celu zapewnienia poprawnego działania należy zainstalować najnowszą dostępną wersję produktu Kaspersky Password Manager na wszystkich urządzeniach. Kombinacja starszej i najnowszej wersji na różnych urządzeniach może być powodem nieprawidłowości w funkcjonowaniu.