+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Kaspersky Internet Security for Android 1 rok Premium (KL1091PCAFS)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Kaspersky Lab

Kompletna ochrona dla smartfonów oraz tabletów!

11,99 zł 19,90 zł
Sztuk :

Z darmowym dodatkiem
Kupując Kaspersky Internet Security for Android otrzymujesz pełną ochronę dla systemu Android na jeden rok oraz gratis trzymiesięczną wersję programu Kaspersky Total Security na jedno urządzenie. Dzięki temu pakietowi Twój telefon i komputer będą chronione przed wszelkimi zagrożeniami.

Nie tylko komputery potrzebują ochrony
Twój telefon i tablet są tak samo podatne na cyberzagrożenia jak komputery PC. Dlatego potrzebujesz odpowiedniej ochrony, gdy korzystasz z tych urządzeń do przeglądania zawartości internetu i komunikowania się ze znajomymi. Kaspersky Internet Security for Android to sprawdzony i skuteczny sposób na zabezpieczenie Twoich mobilnych urządzeń podczas codziennego korzystania. Z tym oprogramowaniem będziesz mógł komfortowo używać smartfona i tableta do pisania maili, sprawdzania informacji w internecie czy pobierania aplikacji.

Bezpieczeństwo to podstawa
Mobilne technologie bezpieczeństwa od Kaspersky Lab blokują szkodliwe programy i niebezpieczne odnośniki, a ponadto filtrują niechciane połączenia telefoniczne oraz wiadomości tekstowe i strzegą Twojej prywatności. Jeżeli Twoje urządzenie zginie lub zostanie skradzione, specjalne narzędzia zadbają o to, by Twoje dane nie wpadły w niepowołane ręce.

Jak działa Kaspersky Internet Security

  • blokuje niebezpieczne aplikacje, stroy WWW i odnośniki;
  • chroni Twoje poufne informacje na zgubionych lub skradzionych urządzeniach;
  • chroni poufność Twoich kontaktów, historii połączeń telefonicznych oraz wiadomości tekstowych.

Jedno oprogramowanie antywirusowe, wiele zalet
OCHRONA - zabezpieczenie telefonów i tabletów przed cyberzagrożeniami
Liczba mobilnych szkodliwych programów i ataków nieustannie się zwiększa. Dzięki mobilnym technologiom bezpieczeństwa możesz chronić swoje urządzenia mobilne przed cyberzagrożeniami, poprzez automatyczne skanowanie aplikacji oraz plików, a także blokowanie podejrzanych stron WWW i odnośników docierających w wiadomościach tekstowych.
PRYWATNOŚĆ - ochrona historii komunikacji oraz poufnych danych
Urządzenia mobilne przechowują coraz więcej prywatnych informacji, dlatego opracowane zostały narzędzia, które pozwolą Ci zabezpieczyć kontakty, historię połączeń, wiadomości tekstowe i inne informacje przed niepowołanymi osobami. Możesz także filtrować niechciane połączenia telefoniczne, a gdy Twoje urządzenie zginie lub zostanie skradzione, będziesz mógł je zdalnie zablokować, wyczyścić z poufnych danych, a nawet odnaleźć swój sprzęt.


WYDAJNOŚĆ - Twój telefon będzie działał tak, jak powinien – szybko i wydajnie
Gdy jesteś „w ruchu”, ochrona mobilna nie powinna spowalniać Twojego życia cyfrowego. Dlatego technologie bezpieczeństwa łączą skuteczność z wydajnością, dzięki czemu mobilne korzystanie z zasobów jest bezpieczniejsze, ale nie wolniejsze.
ŁATWOŚĆ UŻYTKOWANIA - łatwy dostęp do zarządzania ochroną online
Nikt nie chce tracić czasu na przekopywanie się przez skomplikowane ustawienia ochrony. Dlatego dajemy Ci bezpłatny dostęp do portalu My Kaspersky, który pozwala na łatwe zarządzanie ochroną z dowolnego miejsca z dostępem do internetu. Ochroną możesz także zarządzać z poziomu urządzenia z systemem Android Wear.

Parametry
 produkt Kaspersky Internet Security for Android (wersja Premium)
 wersja elektroniczna 
 okres licencji 1 rok 
 ilość urządzeń  1
 wersja językowa polska 
 przeznaczone dla smartfon i tablet z systemem Android
 wymagania systemowe Android™ 4.2 – 8,1, minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480 
tryb ręcznego skanowania  tak
Android Wear  obsługa urządzeń z systemem Android Wear upraszcza zarządzanie ochroną 
możliwość zarządzania ochroną online tak
tryb automatycznego skanowania skanowanie w poszukiwaniu szkodliwych programów – dla aplikacji i urządzeń
ochrona przed phishingiem zabezpieczenie przed phishingowymi stronami WWW oraz niebezpiecznymi odnośnikami w wiadomościach SMS
filtrowanie połączeń i wiadomości tekstowych łatwe w użyciu i elastyczne filtrowanie* połączeń telefonicznych i wiadomości tekstowych
zabezpieczenie prywatności kontaktów, historii połączeń telefonicznych, wiadomości tekstowych i innych informacji przed niepowołanymi osobami*

* Funkcja dostępna tylko na smartfonach. Jeżeli korzystasz z systemu Android w wersji 4.4 lub nowszej, funkcjonalność produktu może być ograniczona.

** Funkcjonalność produktu może być ograniczona na pewnych urządzeniach. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie support.kaspersky.com/pl/10216.