+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Kaspersky Internet Security 1 urządzenie / 90 dni Starter Pack

Dostępność:
W magazynie
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
Kaspersky
Id produktu:
KL1941PGAYG090

Niezawodna ochrona dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń mobilnych!

13,90 zł 26,90 zł
Sztuk :

Ochrona 1 urządzenia przez 90 dni
Starter Pack zapewni ochronę jednego dowolnego urządzenia przez 3 miesiące. A co później?

Bezproblemowe przedłużenie licencji na dowolny okres. Bez zbędnych formalności, bez dodatkowych aktywacji. Szybko i tanio. Sam decydujesz na ile dni przedłużysz ochronę, a im dłużej z nami jesteś tym taniej kupujesz.

Bez tego ani rusz
Mając w domu lub w firmie laptopa czy komputer stacjonarny warto zaopatrzyć się dobry program antywirusowy, który będzie chronił Ciebie, Twoją rodzinę oraz pracowników przed szkodliwymi programami szyfrującymi dane dla okupu, wirusami, phishingiem i kradzieżą tożsamości. Już teraz możesz uzyskać tą kompletną ochronę korzystając z Kaspersky Internet Security. Dzięki temu niezawodnemu programowi możesz bezpiecznie i komfortowo korzystać z wszelkich zasobów Internetu, również w kwestii zakupów i bankowości.

Przed wszystkim OCHRONA
Będąc online cały czas jesteś narażony na różnego rodzaju cyberataki. Program antywirusowy od Kaspersky ochroni Twoje narzędzia przede wszystkim blokując szkodliwe programy szyfrujące dane dla okupu (ransomware), wirusy, filtrując spam czy blokując niebezpieczne strony www. Dodatkowo blokowane są uciążliwe i irytujące banery reklamowe, co znacznie poprawia wygodę korzystania z zasobów internetowych.

Skuteczna ochrona dzieci
Dodatkowa funkcja kontroli rodzicielskiej zapewnia ochronę Twoich dzieci na komputerach PC oraz Mac, kiedy są online. Każda aktywność jest dokładnie analizowana oraz blokowane są aplikacje, gry oraz strony www zawierające niebezpieczne treści. Bardzo praktyczną funkcją jest możliwość ustawienia blokady dostępu do zasobów internetowych w określonych godzinach oraz dniach. Kontrola rodzicielska pozwala również na monitorowanie oraz ograniczanie korespondencji prowadzonej przez portale społecznościowe oraz przesyłanie danych osobowych użytkownika. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne podczas korzystania z internetu oraz dostępnych treści.

Bezpieczna bankowość online
Robiąc zakupy w internecie, płacąc rachunki oraz dokonując jakichkolwiek działań związanych z Twoim rachunkiem bankowym możesz czuć się pewnie i bezpiecznie, dzięki specjalnej technologii Bezpieczne pieniądze. Dokonując płatności online lub wchodząc na stronę banku możesz skorzystać z trybu chronionego, aby bezpiecznie przeprowadzić transakcję.

Komfortowe użytkowanie
Aby zarządzanie zabezpieczeniami było jak najbardziej wygodne możesz łatwo je kontrolować online, z każdego miejsca na świecie, w którym masz dostęp do internetu. Wystarczy, że posiadasz konto My Kaspersky – w prosty sposób sprawdzisz stan licencji i zabezpieczeń na wszystkich urządzeniach. Podczas korzystania z komputera czy urządzeń mobilnych przy włączonej ochronie wszystko działa szybko i sprawnie, więc nie poczujesz żadnej różnicy. Połączenie wydajności z ochroną to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

Parametry
 produkt  Kaspersky Internet Security
 wersja  elektroniczna
 okres licencji  3 miesiące
ilość urządzeń 1
 wersja językowa  polska
 przeznaczone dla  Windows, MacOS, Android
 wymagania systemowe - system Windows 1500 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Microsoft® Internet Explorer® 10 lub nowszy
Microsoft .NET Framework 4 lub nowszy
Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise2,3
Microsoft Windows 8 oraz 8.1 / Pro / Enterprise / 8.1 update2
Microsoft Windows 7 Starter / Home Basic oraz Premium / Professional / Ultimate — SP1 lub nowszy2
Procesor: 1 GHz lub szybszy
Pamięć (RAM): 1 GB (dla systemów 32-bitowych) lub 2 GB (dla systemów 64-bitowych)
wymagania systemowe - tablety Microsoft Windows 101 Home / Pro / Enterprise2,3
Microsoft Windows 8 oraz 8.1 / Pro (wersja 64-bitowa2)
Minimalna rozdzielczość ekranu: 1024 x 768
wymagania systemowe - Mac 1620 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Pamięć (RAM): 2 GB
macOS 10.12 lub nowszy
wymagania systemowe - Android Android™ 4.4 lub nowszy
Minimalna rozdzielczość ekranu: 320 x 480
 łatwe użytkowanie  tak
 ochrona transakcji finansowych i zakupów online  tak
 ochrona dla dzieci korzystających z komputerów PC i Mac  tak
 ochrona kamery internetowej tylko dla komputerów PC i Mac
bezpieczny VPN tak - możesz zabezpieczyć 200 MB ruchu danych dziennie, na każde urządzenie – lub 300 MB dziennie, na każde urządzenie, jeśli zarejestrujesz usługę w koncie My Kaspersky

* Licencja rozpoczyna bieg w momencie otrzymania kodu.

 

1. W przypadku korzystania z systemu Windows 10 może zajść potrzeba pobrania i instalacji łat dostępnych dla oprogramowania Kaspersky Lab. Produkt nie jest przeznaczony do pracy w wersjach Mobile/S systemu Windows 10.

2. Niektóre funkcje produktu są dostępne tylko dla systemów operacyjnych w wersji 32-bitowej. Więcej informacji na ten temat znajduje się na stronie support.kaspersky.com/pl/13812.

3. Usługa Kaspersky Safe Kids nie jest dostępna dla tej wersji systemu operacyjnego lub tego rodzaju urządzeń.

4. Aktualnie funkcjonalność rozwiązania Kaspersky Internet Security for Android może być ograniczona na wybranych urządzeniach. Aby dowiedzieć się więcej na ten temat, odwiedź stronę support.kaspersky.com/pl/10216.