+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Kaspersky Internet Security 1 urządzenie / 90 dni Starter Pack (KL1941PGAYG090)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Kaspersky Lab

Niezawodna ochrona dla komputerów PC, Mac oraz urządzeń mobilnych!

13,90 zł 26,90 zł
Sztuk :

Ochrona 1 urządzenia przez 90 dni
Starter Pack zapewni ochronę jednego dowolnego urządzenia przez 3 miesiące. A co później?

Bezproblemowe przedłużenie licencji na dowolny okres. Bez zbędnych formalności, bez dodatkowych aktywacji. Szybko i tanio. Sam decydujesz na ile dni przedłużysz ochronę, a im dłużej z nami jesteś tym taniej kupujesz.

Bez tego ani rusz
Mając w domu lub w firmie laptopa czy komputer stacjonarny warto zaopatrzyć się dobry program antywirusowy, który będzie chronił Ciebie, Twoją rodzinę oraz pracowników przed szkodliwymi programami szyfrującymi dane dla okupu, wirusami, phishingiem i kradzieżą tożsamości. Już teraz możesz uzyskać tą kompletną ochronę korzystając z Kaspersky Internet Security. Dzięki temu niezawodnemu programowi możesz bezpiecznie i komfortowo korzystać z wszelkich zasobów Internetu, również w kwestii zakupów i bankowości.

Przed wszystkim OCHRONA
Będąc online cały czas jesteś narażony na różnego rodzaju cyberataki. Program antywirusowy od Kaspersky ochroni Twoje narzędzia przede wszystkim blokując szkodliwe programy szyfrujące dane dla okupu (ransomware), wirusy, filtrując spam czy blokując niebezpieczne strony www. Dodatkowo blokowane są uciążliwe i irytujące banery reklamowe, co znacznie poprawia wygodę korzystania z zasobów internetowych.

Skuteczna ochrona dzieci
Dodatkowa funkcja kontroli rodzicielskiej zapewnia ochronę Twoich dzieci na komputerach PC oraz Mac, kiedy są online. Każda aktywność jest dokładnie analizowana oraz blokowane są aplikacje, gry oraz strony www zawierające niebezpieczne treści. Bardzo praktyczną funkcją jest możliwość ustawienia blokady dostępu do zasobów internetowych w określonych godzinach oraz dniach. Kontrola rodzicielska pozwala również na monitorowanie oraz ograniczanie korespondencji prowadzonej przez portale społecznościowe oraz przesyłanie danych osobowych użytkownika. Dzięki temu masz pewność, że Twoje dziecko jest bezpieczne podczas korzystania z internetu oraz dostępnych treści.

Bezpieczna bankowość online
Robiąc zakupy w internecie, płacąc rachunki oraz dokonując jakichkolwiek działań związanych z Twoim rachunkiem bankowym możesz czuć się pewnie i bezpiecznie, dzięki specjalnej technologii Bezpieczne pieniądze. Dokonując płatności online lub wchodząc na stronę banku możesz skorzystać z trybu chronionego, aby bezpiecznie przeprowadzić transakcję.

Komfortowe użytkowanie
Aby zarządzanie zabezpieczeniami było jak najbardziej wygodne możesz łatwo je kontrolować online, z każdego miejsca na świecie, w którym masz dostęp do internetu. Wystarczy, że posiadasz konto My Kaspersky – w prosty sposób sprawdzisz stan licencji i zabezpieczeń na wszystkich urządzeniach. Podczas korzystania z komputera czy urządzeń mobilnych przy włączonej ochronie wszystko działa szybko i sprawnie, więc nie poczujesz żadnej różnicy. Połączenie wydajności z ochroną to doskonałe rozwiązanie, które sprawdzi się w każdej sytuacji.

Parametry
 produkt  Kaspersky Internet Security
 wersja  elektroniczna
 okres licencji  3 miesiące
ilość urządzeń 1
 wersja językowa  polska
 przeznaczone dla  Windows, MacOS, Android
 wymagania systemowe

Windows: procesor 1 GHz lub szybszy, 875 MB wolnego miejsca na dysku twardym, Windows od 7
Mac: OS X 10.11 – macOS 10.13, 970 MB wolnego miejsca na dysku twardym
Android™ 4.1 – 8.0

 łatwe użytkowanie  tak
 ochrona transakcji finansowych i zakupów online  tak
 ochrona dla dzieci korzystających z komputerów PC i Mac  tak
 ochrona kamery internetowej tylko dla komputerów PC i Mac

* Licencja rozpoczyna bieg w momencie otrzymania kodu.