+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Mop parowy 1500 W/800 ml | Sichler DB-320.b (NC4821)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
Sichler
Ergonomiczne i praktyczne urządzenie czyszczące wszystkie płaskie powierzchnie oraz dywany!
239,00 zł
Sztuk :

Czyszczenie parą wodną
Jest to doskonała alternatywa dla tradycyjnych metod czyszczenia podłóg i innych płaskich powierzchni. Połączenie wysokiej temperatury i pary doskonale wnika w brud, wymywając nawet trudno dostępne miejsca. Na stopę wystarczy założyć ściereczkę z mikrofibry, napełnić zbiornik na wodę i możesz zaczynać czyścić brudne powierzchnie.

Ochrona środowiska i zdrowia
Do czyszczenia mopem parowym nie używasz żadnych środków chemicznych, a co za tym idzie nie wylewasz brudnej wody do kanalizacji. Czyszczenie parą wodną nie powoduje również pozostawiania detergentów na mytej powierzchni, co zapobiega powstawaniu lub nasilaniu objawów alergicznych. Dzięki temu sprawdzi się również w rodzinie z małym dzieckiem, które dużo czasu spędza na podłodze i bierze do ust różne przedmioty. Wysoka temperatura skutecznie zabija bakterie i zanieczyszczenia.

Komfortowe i dokładne sprzątanie
Uchwyt mopa został wykonany tak, aby jego prowadzenie było jak najbardziej komfortowe i proste. Trójkątna stopa z przegubem kulowym umożliwia dotarcie do każdego kąta i sprzątanie nawet pod szafkami. Mop nadaje się czyszczenia wielu rodzajów podłóg: PCV, kamień, laminat, parkiet, płytki czy beton. Co więcej – wyczyścisz nim także dywany oraz wykładziny dywanowe – wystarczy założyć odpowiednią końcówkę.

Parametry
powierzchnie

PCV, kamień, laminat, parkiet, płytki ceramiczne, beton i wiele innych

odpowiedni również do dywanów i wykładzin
temperatura pary 100 °C
czas nagrzewania 60 sekund
moc 1500 W
pojemność zbiornika na wodę 800 ml
zasilanie 230 V
długość kabla 5 m
ściereczka z mikrofibry można prać w pralce
wymiary 23 x 122 x 30 cm
 zawartość zestawu mop, 2 ściereczki czyszczące, nasadka do dywanów, miarka
4022107182928