+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Oczyszczacz powietrza jonowy z rozpylaczem Newgen Medicals (NC5020)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
NewgenMedicals

Doskonale nawilża i oczyszcza powietrze!

139,00 zł
Sztuk :

Zadbaj o jakość powietrza
Jakość powietrza w pomieszczeniach, w których przebywamy na co dzień jest niezwykle ważna. Wpływa na nasze samopoczucie, koncentracje, ale również i zdrowie. Dlatego, jeśli wiesz, że wilgotność jest zbyt niska lub często czujesz się źle wypróbuj nawilżacz wraz z jonizatorem. Takie urządzenie poprawi poziom wilgotności oraz zwiększy ilość ujemnych jonów.

Przyjemny zapach
To urządzenie posiada zbiornik na wodę, do którego możesz dodać kilka kropli aromatycznych olejków. Dzięki temu nie tylko poprawi się Twoje samopoczucie, ale również pokój będzie pięknie pachniał. Funkcja jonizatora skutecznie oczyszcza powietrze z dodatnio naładowanych jonów, które wytwarzane są np. przez komputery, drukarki i inne urządzenie codziennego użytku. Duże stężenie tych jonów może powodować problemy z koncentracją, infekcje dróg oddechowych, migreny czy alergie. Jony ujemne natomiast bardzo korzystnie wpływają na nasze zdrowie, dlatego warto regularnie korzystać z funkcji oczyszczania powietrza.

Kolorowa gra świateł
Urządzenie posiada oświetlenie LED, które dodatkowo wprowadza miłą atmosferę. Do wyboru są dwa ustawienia oświetlenia: ciągła zmiana kolorów lub tylko jeden kolo. Dzięki temu rozpylacz wygląda efektownie o każdej porze dnia.

Parametry
 funkcja jonizatora  tak
 nawilżanie  tak
 możliwość dodania olejków  tak
wymiary średnica 108 mm, wysokość 220 mm 
 pojemność zbiornika na wodę  80 ml
 pobór mocy 12 W, 24 V 
zawartość zestawu  nawilżacz, zasilacz, instrukcja obsługi 
4022107184779