+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Osuszacz do obuwia UV Infactory (NC8944)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Infactory

Optymalna temperatura zapewnia równomierne osuszanie obuwia oraz rękawic!

39,00 zł 69,00 zł
Sztuk :

Skuteczny sposób na przemoczone buty
W ciągu dnia pogoda może się zmienić nawet kilka razy, szczególnie jesienią i zimą. W tych okresach bardzo często można przemoczyć sobie buty oraz rękawice. Aby mokre rzeczy mogły być użyte następnego dnia muszą być całkowicie suche. Z pomocą przychodzi ten praktyczny osuszacz elektryczny, który skutecznie i delikatnie ogrzeje wilgotne rzeczy.

Usuwa nieprzyjemne zapachy
Suszarka do butów od Infactory posiada dodatkowo światło UV, które skutecznie zabija bakterie znajdujące się wewnątrz butów czy rękawiczek. Dzięki właściwościom bakteriobójczym, ultrafiolet zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Już nie będziesz musiał stosować różnych odświeżaczy do butów, aby czuć się komfortowo u znajomych czy rodziny. Od teraz problem mokrego i brzydko pachnącego obuwia będzie tylko przykrym wspomnieniem.

Proste użytkowanie
Aby wysuszyć parę butów lub rękawic wystarczy włożyć elementy grzewcze do środka i podłączyć urządzenie do gniazdka elektrycznego. Osuszacz osiąga temperaturę aż 56 °C, dzięki czemu rzeczy zostaną wysuszone szybko i skutecznie. Małe wymiary sprawiają, że możesz spakować suszarkę do walizki i zabrać ją na każde wakacje. Doskonale sprawdzi się podczas zimowego szaleństwa na stoku, całodniowej pracy na świeżym powietrzu czy spacerze w niekorzystnych warunkach. Każdego dnia możesz cieszyć się ciepłymi, suchymi rękawicami czy butami narciarskimi i korzystać z zimowej pogody.

Parametry
ilość modułów suszących 2
odpowiedni dla każdego rodzaju butów oraz rękawic, np. narciarskich, snowboardowych
suszenie w temperaturze do 56 °C
moc 8 W
światło UV tak
zasilanie 230 V (wtyczka euro)
długość kabla (od modułu do wtyczki) ok. 135 cm
wymiary modułu suszącego 55 x 34 x 142 mm
waga 170 g
zawartość zestawu osuszacz elektryczny do obuwia
4022107213295