+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Waga kuchenna cyfrowa ze szkła 5 kg Rosenstein & Söhne (NC7414)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
Rosenstein & Söhne

Niezbędna na co dzień, podczas eksperymentowania w kuchni!

49,00 zł
Sztuk :

Dokładnie tyle, ile potrzebujesz
Stylowa, szklana waga kuchenna będzie idealnie pasowała do wielu wnętrz i do innych sprzętów w kuchni. Czarna obwódka powoduje, że wygląda elegancko i bardzo nowocześnie. Jest niezbędna podczas przygotowywania ciast, tart i wielu innych wypieków. Dzięki niej w krótkim czasie zważysz potrzebne składniki z dokładnością do 1 grama, więc zawsze dodasz tyle, ile potrzebujesz.

Wszystko w jednej misce
Waga posiada bardzo praktyczną funkcję tary, dzięki której możesz zważyć wiele składników w jednym naczyniu. Jest to bardzo przydatne, gdy np. przygotowujesz masę na ciasto. Wystarczy, że postawisz miskę na wadze, naciśniesz jeden przycisk i gotowe – możesz teraz dodać pierwszy składnik. Wagę możesz wykorzystać również do warzenia warzyw, owoców czy mięsa.

Czytelny wyświetlacz
Z tym akcesorium kuchennym zważysz wiele różnych produktów, zarówno te lekkie jak i te trochę cięższe, z wagą wynoszącą nawet 5 kg. Dotykowe przyciski umożliwiają łatwą obsługę oraz zmianę jednostek ważenia, co jest niezwykle przydatne w przypadku korzystania z zagranicznych przepisów. Czytelny wyświetlacz pozwala na łatwe odczytanie odważonej ilości.

Parametry
materiał szkło
funkcja tary  tak
 przyciski dotykowe
do ważenia listów i paczek tak
jednostka wagi  gram (g) lub funt i uncja (lb : oz) 
dokładność  1 g 
 maksymalne obciążenie 5 kg 
zasilanie  bateria CR 2032 
wymiary (śr. x wys.)  190 mm x 15 mm 
waga 295 g
zawartość zestawu waga, bateria
4022107237611