+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Młynki elektryczne do soli i pieprzu Rosenstein & Söhne (NX7480)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Rosenstein & Söhne

Idealny duet, który szybki mieli sól, pieprz i inne przyprawy!

59,00 zł
Sztuk :

Precyzyjne mielenie
Dwa młynki w kolorze białym oraz czarnym to doskonałe połączenie, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Za naciśnięciem jednego przycisku dokładnie zmielisz zawartość młynka, która od razu wyląduje w garnku lub na talerzu. Dla odróżnienia w białym młynku możesz mielić sól, a w czarnym pieprz lub inne przyprawy.

Drobno czy grubo?
Każdy z młynków posiada ustawienie grubości mielenia. W łatwy sposób ustawisz, czy przyprawa ma zostać zmielona drobno czy grubo, w zależności od przygotowywanego dania lub własnych preferencji. Dzięki czemu zawsze dodasz przyprawy w takiej postaci, jaka najbardziej odpowiada Twoim kubkom smakowym. Świeżo zmielone przyprawy zachowują więcej aromatu i smaku, niż te z gotowych torebek. Nadają potrawom wyjątkowego i wyrazistego smaku oraz zapachu.

Bardzo prosta obsługa
Aby zmielić zawartość młynka wystarczy nacisnąć przycisk znajdujący się w górnej części urządzenia. Solidny młynek ceramiczny szybko rozdrobni przyprawy, które od razu wpadają do dania. Dodatkowe światło LED pozwala na kontrolowane doprawianie dań, dzięki czemu zawsze dodasz tyle, ile potrzebujesz. Dodatkowa pokrywa zapobiega wysypywania się przypraw. Praktyczny, przezroczysty pojemnik na przyprawy pozwala sprawdzać, czy młynek jest wystarczająco napełniony. Dzięki temu masz pewność, że w trakcie doprawiania nigdy nie zabraknie przypraw.

Elegancki wygląd
Klasyczne, jednokolorowe młynki wykonane z ABS z elementami szkła akrylowego oraz stali nierdzewnej wyglądają bardzo stylowo i elegancko. Będą się doskonale prezentowały w każdej kuchni oraz na każdym stole.

Parametry
typ ceramiczny
regulacja stopnia mielenia tak
podgląd poziomu napełnienia tak
światełko LED do precyzyjnego dozowania bezpośrednio w garnku lub na talerzu
materiał szkło akrylowe, ABS i stal nierdzewna
kolor biały, czarny
zasilanie 4 baterie AA (nie są częścią zestawu)
wymiary (śr. x wys.) 55 x 225 mm
waga 335 g
zawartość zestawu 2 młynki, instrukcja obsługi
4022107284288