+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Dystrybutor gorącej wody 5 l / 1200 W Rosenstein & Söhne HW-5000.office (NC3767)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
Rosenstein & Söhne

Szybko podgrzewa wodę do wybranej temperatury i utrzymuje ciepło przez długi czas!

349,00 zł
Sztuk :

Szybko gotuje wodę
Dystrybutor ciepłej wody doprowadza do wrzenia szybciej niż tradycyjny czajnik. W krótkim czasie możesz podgrzać wodę na kawę, herbatę, pokarm dla niemowląt czy zupki błyskawiczne. To urządzenie, dzięki dużej pojemności oraz dodatkowym funkcjom, doskonale sprawdzi się w domu, w dużym, małych i średnich firmach, szkołach, na konferencjach, dużych imprezach oraz wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba dostarczenia za jednym razem dużej ilości ciepłej wody.

Bardzo duży zbiornik na wodę
Do dystrybutora możesz wlać aż 5 litrów wody, dzięki czemu podczas dużych imprez i spotkań nie trzeba co chwile uzupełniać zbiornika na wodę. Tak duża pojemność wystarcza kilkanaście, a nawet kilkadziesiąt filiżanek herbaty czy kawy.

Idealna temperatura
Urządzenie posiada przejrzysty wyświetlacz, na którym pokazane są najważniejsze informacje, m.in. temperatura czy ustawiony timer. Za pomocą przycisków na panelu sterowania możesz wybrać jedną z kilku temperatur – 98 / 85 / 65 / 55°C lub temperaturę pokojową. Po podgrzaniu wody urządzenie będzie przez długi czas utrzymywało ciepło, dzięki czemu nie będziesz musiał czekać, aż woda ponownie się zagotuje. Istnieje również możliwość ustawienia timera, aby urządzenia podgrzewało wodę co jakiś czas. Wygodny dozownik umożliwia łatwe napełnianie szklanek, filiżanek czy kubków niezależnie od ich wysokości.

Z możliwością przenoszenia
Dzięki temu, że woda po podgrzaniu pozostaje ciepła przez długi czas dystrybutor może zostać odłączony od zasilania i przeniesiony w inne miejsce. Obudowa urządzenia pozostaje chłodna, więc nie musisz się obawiać poparzenia. W górnej części znajduje się praktyczny uchwyt, za pomocą którego możesz w łatwy sposób przestawić dystrybutor.

Ciekawy design
Czerwono-czarna obudowa wygląda oryginalnie i stylowo. Dystrybutor będzie się świetnie prezentował w każdym domu, w nowocześnie urządzonych kuchniach, jak również w wielu biurach i salach konferencyjnych.

Parametry
pompa pneumatyczna do pracy bezprzewodowej
obrotowy 360°
pojemność 5 l
wskaźnik poziomu wody tak
wyświetlacz LCD ze wskaźnikiem temperatury
timer 2 do 24 godzin
wybór temperatury 98/85/65/55 °C lub pokojowa
uchwyt do przenoszenia tak
zabezpieczenie przed dziećmi tak, blokada
kontrolki LED proces ogrzewania / utrzymywanie ciepła / brak blokady
obudowa z wytrzymałego tworzywa sztucznego
moc 1200 W
zasilanie 230 V
odłączany kabel 105 cm
ochrona przed przegrzaniem tak
wymiary 24 x 37 x 31 cm
waga 3 kg
zawartość zestawu dystrybutor, instrukcja obsługi
4022107235303