+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Czytnik kart microSD dla iMac, MacBook, PC, Android | Callstel (HZ2866)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Callstel
Pozwalana szybkie przenoszenie danych między wieloma urządzeniami mobilnymi!
159,00 zł
Sztuk :

Łatwy transfer plików
Dzięki temu czytnikowi kart pamięci microSD możesz wymieniać dane między smartfonem z systemem Android, telefonem iPhone, laptopem i innymi urządzeniami szybko, łatwo, wygodnie, a przede wszystkim bez zbędnych kabli. Czytnik kart posiada cztery złącza, które pasują do wielu różnych urządzeń, dzięki czemu masz nieograniczone możliwości przesyłania danych.

Ze smartfona do iPhona
Masz jakieś ciekawe zdjęcia, filmy lub muzykę, którą chcesz przenieść na urządzenia mobilne? Nic prostszego – włóż kartę microSD do czytnika i podłącz go do smartfona, iPhona czy tabletu i przenieś zapisane pliki. W ten prosty sposób udostępnisz dane w krótkim czasie na kilku urządzeniach.

Łatwe zarządzanie
Aby podłączyć czytnik do smartfona lub tabletu sprawdź, czy urządzenia posiada funkcję OTG. Jeśli tak, możesz cieszyć się muzyką, filmami, zdjęciami i innymi atrakcjami - zawsze i wszędzie. W przypadku urządzeń z systemem iOS niezbędna jest darmowa aplikacja, która umożliwia zarządzanie plikami zapisanymi na karcie.

Szybkie kopiowanie
Jeśli karta pamięci włożona do smartfona jest już prawie pełna lub chcesz obejrzeć pliki na większym ekranie, przenieś zdjęcia i filmy na kartę znajdującą się w czytniku. Następnie podepnij czytnik do komputera i skopiuj pliki – w ten łatwy i szybki sposób zapiszesz dane na dysku twardym komputera.

Małe wymiary
Niewielkie wymiary sprawiają, że możesz zabierać czytnik kart w każde miejsce – na wycieczkę, na uczelnię czy do pracy. Przyda się w wielu sytuacjach, w których niezbędne jest szybkie przenoszenie plików z jednego urządzenia na drugie. Wytrzymała aluminiowa obudowa tworzy klasyczny i elegancki design, który pasuje do wielu urządzeń.

Parametry
porty Lightning, micro-USB, USB typu A i C
przyjade się do do odtwarzania zdjęć, filmów i muzyki na urządzeniach mobilnych z systemem iOS i Android
szybki transfer danych pomiędzy różnymi urządzeniami tak
certyfikowane przez Apple złącze Lightning do podłączenia do iPhone’a i iPada
iUSB Pro bezpłatna aplikacja dla urządzeń z systemem iOS, dostępna w App Store: dla łatwego zarządzania plikami i odtwarzania multimediów
złącze micro-USB do podłączenia smartfona i tabletu PC z obsługą OTG
złącze USB typu A i C do wymiany danych z iMac, MacBookiem, komputerem PC, laptopem itp.
USB 2.0 zapewnia szybki transfer danych
pamięć gniazdo na kartę microSD (HC/XC) do 256 GB (nie jest częścią zestawu)
obudowa aluminiowa z oczkiem na pasek
wymiary 44 x 44 x 8 mm
waga 14 g
 zawartość zestawu czytnik kart, instrukcja obsługi
4022107302784