+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Zestaw do wina Rosenstein & Söhne

Dostępność:
W magazynie
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
Rosenstein & Söhne
Id produktu:
NC2961

Stylowe akcesoria do wina dla wszystkich smakoszy tego trunku!

49,00 zł
Sztuk :

Praktyczny zestaw
Dobre wino nadaje się na wiele okazji, zarówno na romantyczną kolację tylko we dwoje jak i imprezę ze znajomymi czy uroczystą kolację z rodziną. Niezależnie od okazji i miejsca do otwierania wina przydadzą się różne akcesoria, które wyglądają bardzo elegancko i pozwalają na komfortowe otwieranie, nalewanie oraz przechowywanie wina.

5 części
W zestawie znajdziesz tradycyjny korkociąg, za pomocą którego w łatwy i szybki sposób otworzysz wino. Z jednej strony możesz wysunąć mały nożyk, którym przetniesz folię. Z drugiej natomiast znajduje się końcówka z otwieraczem do butelek. Stalowy nalewak znacznie ułatwia napełnianie kieliszka, a pierścień skutecznie łapie ściekające po szyjce kropelki, aby nie zabrudzić obrusu. Za pomocą termometru szybko zmierzysz temperaturę wina i sprawdzisz, czy na pewno jest odpowiednia dla danego gatunku. Klasyczny, stalowy korek będzie prezentował niezwykle profesjonalnie i zachowa jakość oraz aromat wina. Dzięki tym akcesoriom poczujesz się jak prawdziwy sommelier, a Twoi goście docenią profesjonalizm.

Eleganckie pudełko
Wszystkie akcesoria ułożone są w pięknym, eleganckim pudełku o wyglądzie drewna szlachetnego. W taki opakowaniu będą bezpieczne przechowywane i będą się prezentowały bardzo stylowo. Taki zestaw możesz również być świetnym pomysłem na prezent dla każdego smakosza win.

Parametry
ilość części 5
nóż kelnerski ze stali nierdzewnej z korkociągiem, nożykiem do folii i otwieraczem do butelek
zatyczka do butelek ze stali nierdzewnej
pierścień wyściełany
nalewak z gumową uszczelką
termometr od 0 °C do 40 °C
skrzynka drewniana 231 x 42 x 130 mm
waga ok. 480 g
zawartość zestawu zestaw do wina, instrukcja obsługi
4022107232685