+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Rozdrabniacz elektryczny 1.5l/300 W | Rosenstein & Söhne (NC3629)

Dostępność :
Ostatnia sztuka
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Rosenstein & Söhne
Do szybkiego i dokładnego szatkowania warzyw!
179,00 zł
Sztuk :

Uniwersalny
Klasyczny, prosty wygląd sprawia, że urządzenie będzie pasowało do każdej kuchni. Możesz go używać do rozdrabniania warzyw, owoców, mięsa, jajek, orzechów czy ziół. Cztery noże ze stali nierdzewnej są bardzo ostre, więc wszystkie składniki zostaną poszatkowane szybko i precyzyjnie. Antypoślizgowa podstawa zapobiega przesuwaniu się urządzenia po całym blacie podczas użytkowania.

Pojemny
Szklany pojemnik ma aż 1,5 litra, więc zmieści się w nim naprawdę duża ilość, a Ty nie będziesz musiał co chwile opróżniać rozdrabniacza. Jego wykonanie sprawia, że żadne szkodliwe substancje oraz zapachy nie przenikną do żywności – większe bezpieczeństwo oraz ochrona Twojego zdrowia.

Łatwa obsługa
Siekacz posiada dwa przyciski umożliwiające wybór prędkości – LOW oraz HIGH – wystarczy wcisnąć jeden z nich. Dzięki przezroczystemu pojemnikowi możesz na bieżąco sprawdzać czy składniki są już wystarczająco posiekane.

Praktyczny
Dobrze wiesz jak uciążliwe i pracochłonne jest ręczne siekanie cebuli, marchewki, ziół czy orzechów. Z tym urządzeniem w szybkim czasie przygotujesz składniki do ulubionych potraw bez płaczu, nerwów i pośpiechu.

Czyszczenie
Niektóre elementy – ostrza i pojemnik – możesz myć w zmywarce lub ciepłą wodą z odrobiną płynu do mycia naczyń. Pozostałe części możesz przetrzeć wilgotną ściereczką.

Parametry
pojemność 1,5 l
moc 400 W
antypoślizgowa podstawa tak
ilość ostrzy 4
materiał ostrzy stal nierdzewna
2 prędkości od 5300 do 5400 obrotów na minutę
prosta obsługa tak
zasilanie 230 V
długość kabla 105 cm
wymiary (średnica x wysokość) 17,5 x 25,5 cm
waga ok. 2 kg
materiał szkło, tworzywo sztuczne i stal nierdzewna
zawartość zestawu rozdrabniacz
4022107215619