+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

G DATA Total Security 2 PC / 3 miesiące (SD03002T)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
G DATA

Maksymalnie funkcjonalna ochrona - Twoje dane nie wpadną w niepowołane ręce!

25,90 zł
Sztuk :

Najważniejsze funkcje G DATA Total Security

  • Anti-Ransomware - nie ma możliwości uruchomienia trojanów wymuszających okup: technologia Anti-Ransomware wykrywa trojany szantażujące zanim będą mogły wziąć Twoje dane jako zakładnika. Chronimy Cię przed przestępcami próbującymi zaszyfrować Twoje zdjęcia, dokumenty i dane osobowe.
  • Kopie zapasowe - automatyczne tworzenie kopii zapasowych lokalnie na komputerze lub w chmurze. Dzięki zabezpieczeniu hasłem kopie zapasowe pozostają zawsze chronione. Do tworzenia kopii zapasowych należy używać dysku Google lub Dropbox.
  • G DATA BankGuard - zabezpiecz transakcje bankowe i zakupy online, dzięki opatentowanej technologii BankGuard. Ta funkcja gwarantuje, że przeglądarka wyświetla tylko prawdziwe treści.
  • Browser Cleaner - prawidłowo uporządkuj przeglądarkę - dzięki narzędziu do czyszczenia przeglądarki możesz usunąć niepotrzebne paski narzędzi i dodatki z przeglądarki Internet Explorer, Firefox i Chrome.
  • Password manager - ta funkcja zapamiętuje hasła do sklepów internetowych, forów, konta e-mail i wiele innych informacji. Wystarczy po prostu zintegrować program Password Manager z przeglądarką. Hasła i dane kontaktowe są wypełniane automatycznie w razie potrzeby.
  • Szyfrowanie - chroń poufne informacje i pliki hasłem. Dostęp do nich mają tylko osoby, którym szczerze ufasz. W ten sposób szyfruje się również zewnętrzne nośniki danych, takie jak pamięć USB. Szyfruj je za pomocą bezpiecznego hasła - bez konieczności instalowania oprogramowania.
  • Kontrola dostępu - określ, kto może korzystać z pamięci USB, nagrywarek, dysków twardych i innych urządzeń na komputerze. Dzięki kontroli dostępu można zarządzać dostępem do wszystkich gniazd USB. Zapobiegnie to przedostaniu się złośliwego oprogramowania do komputera poprzez zewnętrzne nośniki danych.
  • Tuner wydajnościowy - usuń nieaktualne wpisy pamięci podręcznej i inne elementy. Popraw wydajność komputera kilkoma kliknięciami.

Ochrona przed wirusami z licznymi dodatkami
Jeszcze nigdy nie było tak łatwo, zapłacić za rachunki czy dokonać zakupu. Twoje rozwiązanie w zakresie bezpieczeństwa może być tak proste jak zakupy online. Wybierz szybką instalację oprogramowania i łatwość obsługi. G DATA Total Security zapewnia najlepszą ochronę bankowości internetowej, wiadomości e-mail i danych krytycznych. Potężny skaner antywirusowy i liczne dodatki chronią Cię przed włamaniem, wymuszeniem i cyberatakami - bez zakłócania pracy i wypoczynku.

Silna ochrona przed ransomware
Oprogramowanie szyfrujące o nazwach takich jak Locky i Petya dla wielu użytkowników komputerów budzi strach. Cyberprzestępcy grają na strachu, że Twoje zdjęcia, filmy i wspomnienia znikną na zawsze. Złośliwe oprogramowanie szyfruje dane na Twoim komputerze i grozi odszyfrowaniem dopiero po zapłaceniu okupu. Połóż kres wymuszeniom na komputerze. Dzięki G DATA Total Security, otrzymujesz ochronę przed Ransomware, która zatrzymuje wymuszenia okupu przez trojany.

Koniec z zapisywaniem haseł na kartkach, dzięki Password Manager
Oprogramowanie nowej generacji zostało stworzone dla wygody. Udoskonaliliśmy nasz kompletny pakiet dzięki programowi G DATA Password Manager. Wystarczy dodać go do przeglądarki jako wtyczkę. Od tego momentu potrzebny jest tylko klucz do bezpiecznego hasła. Nowa funkcja zapamiętuje wszystkie dane dostępu do sklepów internetowych, forów i konta e-mail. Oznacza to, że możesz pracować z zaszyfrowanymi, a tym samym niezwykle bezpiecznymi hasłami bez potrzeby ich zapamiętywania. Wystarczy jedno kliknięcie, aby Password Manager wypełnił hasła i dane kontaktowe, oszczędzając cenny czas.

Sejf dla Twoich danych
Zdjęcia dzieci, filmy świąteczne i cyfrowe pamiątki są bezpieczne - z automatycznymi kopiami zapasowymi. Chroń się przed utratą danych - łatwo i skutecznie. G DATA Total Security przechowuje dane zabezpieczone hasłem - lokalnie na komputerze lub w bezpiecznej chmurze. Używaj dysku Google lub Dropbox. Wszystko bez dodatkowej instalacji. Zabezpieczaj to, co jest blisko Twojego serca. Zdjęcia i dokumenty są również bezpieczne w przypadku szantażu lub ataku hakera - są chronione w bezpiecznym miejscu.

Parametry
 wersja elektroniczna 
 okres licencji 3 miesiące
 typ licencji nowa 
 ilość komputerów 2
 wersja językowa polska 
 przeznaczone dla Windows 
 wymagania systemowe Microsoft Windows 10/8.x/7, min. 2 GB RAM
 wszystkie funkcje oprogramowania G DATA są wspierane na systemach 32 i 64 bit
dostęp do internetu jest niezbędny do wykonywania aktualizacji oprogramowania, jak i baz sygnatur
 ochrona przed ransomware i cyberprzestępcami tak
aktualizacje sygnatur  cogodzinne  
BankGuard dla bezpiecznej bankowości i zakupów
AntiPhishing tak
AntiSpam tak
aktywna ochrona przed exploitami tak
automatyczne skanowanie urządzeń USB i dysków tak
ochrona portfeli kryptowalut (Bitcoin i Ethereum) tak
Firewall chroniący przed hakerami tak
kontrola rodzicielska tak
bezpieczne kopie zapasowe w chmurze tak
automatyczna kopia zapasowa tak
zabezpieczony menedżer haseł tak
kontrola urządzeń tak