+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

G DATA Internet Security 3 PC / 3 miesiące (SD03003)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
G DATA

Bezpieczeństwo podczas przeglądania sieci i najlepsza ochrona przed ransomware!

28,90 zł
Sztuk :

Najważniejsze funkcje w Internet Security

  • Zapora - chroni Cię przed hakerami. Monitoruje cały ruch sieciowy urządzenia, na którym działa.
  • Blokuje wirusy szyfrujące - moduł AntiRansomware bezbłędnie wykrywa i zatrzymuje działanie zagrożeń szyfrujących pliki i wymuszających okup.
  • Anti-Spam - powiedz stop niechcianym wiadomościom! Moduł usuwa irytujące wiadomości spam oraz usuwa odnośniki do stron wykradających dane.
  • Skaner antywirusowy - zaufaj silnikowi antywirusowemu o najwyższym poziomie detekcji, bazującemu na dwóch niezależnych technologiach ochronnych.
  • Cloud-Backup zoptymalizowany - funkcja pozwala na tworzenie kopii zapasowych w chmurze z wykorzystaniem popularnych usług jak Dropbox czy Google Drive. Kopie tworzone są automatycznie i zostają zabezpieczone hasłem.
  • G DATA BankGuard - opatentowana technologia ochrony przed atakami trojanów bankowych – dla bezpiecznej bankowości i zakupów online
  • Kontrola rodzicielska - upewnij się, że najmłodsi członkowie rodziny nie posiadają dostępu do niepożądanych stron internetowych. Dzięki modułowi kontroli rodzicielskiej możesz ograniczyć dostęp do konkretnych stron internetowych oraz zarządzać czasem dostępu do komputera.
  • Aktywna ochrona przed exploitami - chroni Twój komputer przed cyberprzestępcami wykorzystującymi luki bezpieczeństwa w zainstalowanym oprogramowaniu takim jak MS Office czy Adobe Acrobat Reader.

Chroni Cię kiedy korzystasz z bankowości lub robisz zakupy
Połączenie między bankiem a Twoim komputerem jest zwykle szyfrowane. To ta zielona kłódeczka w pasku adresu przeglądarki. Rozszyfrowanie transmisji ma „miejsce” w przeglądarce internetowej. Właśnie tu atakują cyberprzestępcy i starają się zmodyfikować biblioteki przeglądarki odpowiedzialnej za połączenie z bankiem w momencie, kiedy znajduje się ona już w pamięci operacyjnej komputera. Skanery G DATA wykrywają trojany bankowe na podstawie sygnatur wirusów. Jeśli sygnatury złośliwego oprogramowania znajdują się już w bazie, program G DATA Internet Security unieszkodliwia je podczas pobierania. Technologia BankGuard chroni Twój komputer przed zagrożeniami, które do tej pory były nieznane. Ta funkcja sprawia, że przeglądarka wyświetla tylko sprawdzone treści.

Wysyłasz i odbierasz wiadomości e-mail?
Oprócz plików na dysku komputera oraz na zewnętrznych urządzeniach do przechowywania danych nasz skaner antywirusowy sprawdza również wiadomości mailowe pod kątem zawartości złośliwych załączników. Dotyczy to wszystkich wiadomości wysyłanych i odbieranych za pomocą programu pocztowego na Twoim komputerze. Moduł Antispam zadba o to by skrzynka odbiorcza nie stała się miejscem przepełnionym niechcianymi wiadomościami. G DATA poszukuje w mailach cech typowych dla spamu i na tej podstawie podejmuje decyzje gdzie ma trafić dana wiadomość. Filtr antyspamowy im dłużej działa tym skuteczniej rozpoznaje niechciane wiadomości.

Kiedy po prostu korzystasz z sieci
Skaner antywirusowy sprawdza każdy plik pochodzący z internetu. Zatrzymuje zainfekowane dokumenty, obrazy w momencie ich pobierania. To znaczy, że nie padniesz ofiarą ataku złośliwego oprogramowania nieświadomie ściągając „coś’ z internetu. Internet Security bazuje na ochronie proaktywnej połączonej z możliwie najbardziej aktualnymi bazami sygnatur wirusów w chmurze. Złośliwe adresy stron www także znajdują się w chmurze i są aktualizowane na bieżąco. Jeśli dany adres URL jest identyfikowany w bazie G DATA jako dystrybutor wirusów i innych zagrożeń nasze oprogramowanie zablokuje połączenie z taką witryną. Dotyczy to także ataków z wykorzystaniem sieci społecznościowych. Złośliwe linki przesyłane w wiadomościach na komunikatorach nie zostaną otworzone w przeglądarce. Nie daj się cyberprzestępcom i wyprzedaj ich zawsze o jeden krok!

Parametry
 wersja elektroniczna 
 okres licencji 3 miesiące
 typ licencji nowa 
 ilość komputerów 3
 wersja językowa polska 
 przeznaczone dla Windows 
 wymagania systemowe Microsoft Windows 10/8.x/7, min. 2 GB RAM
 wszystkie funkcje oprogramowania G DATA są wspierane na systemach 32 i 64 bit
dostęp do internetu jest niezbędny do wykonywania aktualizacji oprogramowania, jak i baz sygnatur
 ochrona przed ransomware i cyberprzestępcami tak
aktualizacje sygnatur  cogodzinne  
BankGuard dla bezpiecznej bankowości i zakupów
AntiPhishing tak
AntiSpam tak
aktywna ochrona przed exploitami tak
automatyczne skanowanie urządzeń USB i dysków tak
ochrona portfeli kryptowalut (Bitcoin i Ethereum) tak
Firewall chroniący przed hakerami tak
kontrola rodzicielska tak
bezpieczne kopie zapasowe w chmurze tak