+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Listwa zasilająca USB na sofę/2,4 A/12 W | Revolt

Dostępność:
W magazynie
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
Revolt
Id produktu:
PX8991
Z tym gniazdkiem wygodnie podłączysz najczęściej używane urządzenia siedząc wygodnie na kanapie czy fotelu!
99,00 zł
Sztuk :

Wygodna konstrukcja
Okrągły zasilacz posiada dodatkową wyjmowaną część, która idealnie dopasowuje się do wnęk obok podłokietnika na sofie. Taka konstrukcja jest bardzo praktyczna w szczególności, jeśli gniazdko ścienne znajduje się np. za kanapą lub przedłużacz jest położony zupełnie po innej stronie i nie możesz podłączyć już żadnych urządzeń. Dlatego podłącz gniazdko, włóż we wnękę w sofie i korzystaj ze swoich urządzeń przed długi czas.

2 x USB
Okrągłe gniazdko posiada 2 porty USB, do których możesz podłączyć smartfona, tablet, iPada, iPoda czy odtwarzacz mp3. Jednocześnie można ładować dwa urządzenia, co jest bardzo praktyczne i wygodne. Nie musisz szukać wolnych gniazdek po całym domu – wystarczy podłączyć smartfon i tablet do gniazdka za pomocą kabli USB. Podczas ładowania możesz normalnie i komfortowo korzystać z urządzeń.

Pracuj wygodnie na kanapie
Do jednego zwykłego gniazdka 230 V podłączysz np. laptopa. Dzięki temu siedząc wieczorami z laptopem na kanapie szybko podłączysz go do zasilania w razie potrzeby i będziesz kontynuował pracę. Jest to bardzo wygodne rozwiązanie, ponieważ kable są zazwyczaj różnej długości i nie zawsze istnieje możliwość podłączenia do zasilania w każdym miejscu.

Długi przewód
280 cm długości jest wystarczające do podłączenia do najbliższego dostępnego gniazdka lub przedłużacza. Przewód możesz schować nawet za kanapą czy fotelem.

Parametry
2 porty USB do ładowania urządzeń mobilnych tak
gniazdo 230 V tak
port USB 5V / 2,4 A
zdejmowana szyna mocująca tak
maksymalny stopień obciążenia 3680 W
długość przewodu 280 cm
wymiary 12 x 13 x 5,2 cm
waga 525 g
kolor czarny
zawartość zestawu listwa
4022107289955