+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Lunchbox szklany z 3 przegrodami i pokrywą zatrzaskową Rosenstein & Söhne

Dostępność:
Brak w magazynie - produkt na zamówienie
Wysyłka:
po dostawie - czas oczekiwania od 30 dni do kilku miesięcy (zapytaj o dostępność)
Producent:
Rosenstein & Söhne
Id produktu:
NX9715

Idealny do przechowywania żywności!

39,00 zł
Sztuk :

Szklany lunchbox
Szklany pojemnik na jedzenie skutecznie przechowa jedzenie, które zabierzesz ze sobą w podróż lub do pracy. Możesz przykryć je pokrywką dołączoną do produktu. Posiada ona zatrzaski, które dają dużą szczelność i zabezpieczą jedzenie podczas transportu.

Odporny na zimno i ciepło
Po zdjęciu pokrywki możesz pojemnik włożyć do mikrofalówki lub piekarnika, żeby podgrzać jedzenie. Równie dobrze możesz włożyć je do lodówki lub zamrażarki na dłuższe przechowanie. Szkło wytrzymuje duży zakres temperatury od -20 do 520°C, jest bezwonne, a także bezpieczniejsze pod względem higienicznym. Przezroczystość jest również dużym atutem, ponieważ nie musisz za każdym razem ściągać pokrywki, żeby się dowiedzieć, co jest w środku.

3 przegrody
Pojemnik ma również 3 przegrody, co sprawia, że jedzenie nie będzie się mieszać i będzie od siebie oddzielone. Jedzenie z niego posiłków będzie dużą przyjemnością. Kiedy skorzystasz już z lunchboxa, wystarczy wrzucić go do zmywarki i po krótkim czasie znowu będzie gotowy do użycia.

Parametry
pokrywa z 4-krotnym zamknięciem zatrzaskowym 
bez BPA tak
można myć w zmywarce tak
odporność na temperaturę od -20 do 520°C (pokrywka odporna na temperaturę do -20°C, nie nadaje się do piekarników i mikrofali)
pojemność 950 ml
przegrody 3
wymiary z pokrywką (Ø x wys.) 17,5 x 7,5 cm
waga 729 g
zawartość zestawu lunchbox, pokrywka