+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Pas bagażowy z szyfrem/certyfikat TSA | Pearl

Dostępność:
W magazynie
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
PEARL
Id produktu:
NX9217
Solidne i praktyczne zabezpieczenie walizek na lotnisku!
59,00 zł
Sztuk :

Bezpieczny bagaż
Pas bagażowy skutecznie zwiększa bezpieczeństwo Twojej walizki oraz całej jej zawartości podczas podróży. Sprawdzi się doskonale podczas zwykłego wyjazdu na wakacje oraz u tych osób, które podróżują kilka razy w roku.

Stop dla złodziei
Krzyżowe rozwiązanie powoduje, że pas obejmuje cała walizkę, z każdej strony. Dzięki temu potencjalny złodziej od razu będzie wiedział, że nie warto ruszać Twojego bagażu. Pas jest wytrzymały, dzięki czemu dobrze i bezpiecznie przytrzymuje każdą stronę. Nawet po zamknięciu możesz łatwo dopasować długość pasa.

Szyfrowy zamek
Możliwość zaszyfrowania dodatkowo zwiększa ochronę Twojego bagażu przed kradzieżą. Blokada bezpieczeństwa z certyfikatem TSA zostanie od razu rozpoznana przed pracowników lotniska, dzięki czemu podczas kontroli będą zobligowani do sprawdzenia bagażu bez uszkodzenia zamka, co znacznie zwiększa komfort podróży.

Trzycyfrowy kod
Zapięcie na zatrzask umożliwia łatwe zabezpieczenie bagażu. Kod składający się z trzech cyfr możesz zmieniać dowolnie za każdym razem gdy zapinasz walizkę. Niebieski pas będzie się wyróżniał wśród innych takich samych bagaży, co z pewnością pozwoli na szybkie znalezienie właściwego.

Parametry
certyfikat TSA tak
zamek z 3-cyfrowym kodem
kieszeń na dane / adres tak
wymiary szerokość 5 cm, regulowana długość do 400 cm
waga 270 g
zawartość zestawu pas bagażowy
4022107288491