+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

G DATA Antivirus 1 PC / 1 rok

Dostępność:
W magazynie
Wysyłka:
24 godziny
Producent:
G DATA
Id produktu:
082028

Ochronna tarcza dla Twojego komputera!

59,90 zł
Sztuk :

Zaawansowany skaner
Silnik antywirusowy działa na podstawie sygnatur, które służą identyfikowaniu konkretnych złośliwych plików lub ich całych rodzin / szczepów. Skaner wykorzystuje bazy sygnatur określając, czy dany plik na Twoim komputerze jest groźny, czy też nie. Fundamentem działania wszystkich antywirusów G DATA jest technologia CloseGap. Dwa niezależne silniki antywirusowe współpracują ze sobą zapewniając Ci maksimum bezpieczeństwa. Inteligentna technologia uaktywnia się jedynie w momencie, gdy jest do tego niezbędna. Gdy ewentualne zagrożenie nie zostanie powstrzymane przez pierwszy silnik antywirusowy, wtedy CloseGap wkracza do akcji i zamyka tzw. lukę automatycznie i nie dopuszczając do infekcji. Pozwala to na uniknięcie nadmiernego wykorzystania zasobów Twojego komputera.

Dbaj o bezpieczeństwo swoich urządzeń
Wirusy szyfrujące to rodzaj złośliwego oprogramowania – więc skanery antywirusowe i kontrola zachowania są w stanie je zablokować. G DATA AntiRansomware to proaktywna technologia, dzięki której wirusy szyfrujące pliki są wykrywane w odpowiednim momencie, by móc je powstrzymać przed dokonaniem niszczycielskich działań na Twoim dysku. Ransomware wykrywany jest na podstawie charakterystycznego typu zachowania dla tych zagrożeń np. wyłącznie systemowych kopii zapasowych, szyfrowanie znacznej liczby plików w krótkim czasie lub zmiana ich rozszerzeń z .docx na .locky. Procesy takie są natychmiast zatrzymywane, więc Twoje zdjęcia, filmy, dokumenty i inne ważne pliki są bezpieczne.

Luki bezpieczeństwa jak bramy
Oprócz stron phishingowych (wyłudzających hasła i loginy) większość ataków w sieci odbywa się z wykorzystaniem metody drive-by download. Złośliwy kod wykorzystując lukę w oprogramowaniu pobiera złośliwe oprogramowanie na dysk i uruchamia je – ransomware, trojany bankowe lub oprogramowanie szpiegujące. Jak G DATA radzi sobie z tym atakami? Oprogramowanie zainstalowane na Twoim komputerze jest ciągiem małych, następujących po sobie procesów. Każdy poprzedni ma wpływ na kolejny i tak dalej. Exploity powodują błędne działania w tej sekwencji. Oprogramowanie działa wtedy inaczej niż powinno, niż zostało zaprogramowane. By wykryć takie anomalie, G DATA Exploit Protection uruchamia testy pamięci i sprawdza poszczególne sekwencje i czas ich wykonywania. To sprawia, że chroni Twój komputer nawet przed nieznanymi wcześniej exploitami.

Parametry
 wersja elektroniczna 
 okres licencji  1 rok
 typ licencji nowa 
 ilość komputerów 1
 wersja językowa polska 
 przeznaczone dla Windows 
 wymagania systemowe Microsoft Windows 10/8.x/7, min. 2 GB RAM
 wszystkie funkcje oprogramowania G DATA są wspierane na systemach 32 i 64 bit
dostęp do internetu jest niezbędny do wykonywania aktualizacji oprogramowania, jak i baz sygnatur
 ochrona przed ransomware i cyberprzestępcami tak
aktualizacje sygnatur  cogodzinne  
BankGuard dla bezpiecznej bankowości i zakupów
AntiPhishing tak
AntiSpam tak
aktywna ochrona przed exploitami tak
automatyczne skanowanie urządzeń USB i dysków tak
ochrona portfeli kryptowalut (Bitcoin i Ethereum) tak