+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Zegar ścienny szpiegowski z kamerą HD | OctaCam (PX3788)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
OctaCam
Pełni rolę zarówno zegara wskazującego godzinę oraz kamery monitorującej!
589,00 zł
Sztuk :

Klasyczny zegar
Duży zegar z czarną tarczą oraz srebrną obudową wygląda jak zwykłe urządzenie wskazujące czas. W rzeczywistości jednak posiada dodatkowo wbudowaną mini kamerkę szpiegowską. Dzięki niej możesz nagrać spontaniczne, zabawne filmy lub wykorzystać ją do monitorowania pokoju. Będzie się z pewnością doskonale prezentował na ścianie każdego pomieszczenia, a kamerka jest tak sprytnie ukryta, że na pewno nikt jej nie zauważy.

Jakość HD
Kamera nagrywa filmy w bardzo dobrej jakości HD, dzięki czemu obraz będzie wyraźny i czysty. Oprócz samego obrazu nagrywa się również dźwięk. Sterować urządzeniem możesz wygodnie za pomocą pilota zdalnego sterowania.

Czujnik ruchu
Nagrywanie możesz rozpocząć ręcznie poprzez naciśnięcie przycisku na pilocie lub włączyć uruchomienie nagrywania wideo po wykryciu ruchu. Pierwszy sposób możesz wykorzystać do uwieczniania zabawnych chwil ze znajomymi czy rodziną. Drugi natomiast doskonale sprawdzi się w przypadku kamery monitorującej. Gdy tylko ktoś pojawi się pomieszczeniu, automatycznie rozpocznie się nagrywanie. Dzięki temu będziesz mieć zawsze dowód w razie kradzieży.

Nagrywanie w pętli
Wszystkie pliki zapisywane są na karcie micro-SD. Wydajna technologia H.264 zapewnia optymalne kompresowanie, dzięki czemu obraz jest jeszcze lepszy. Nagrane filmy oraz zdjęcia możesz łatwo i szybko przenieść np. na komputer. Jeśli jednak nie masz czasu codziennie przenosić danych możesz ustawić nagrywanie w pętli – gdy karta będzie pełna zostaną usunięte najstarsze pliki, a w ich miejsce zapisane zostaną najnowsze.

Odtwarzanie na telewizorze
Dzięki wyjściu AV możesz podłączyć zegar do telewizora lub monitora i odtworzyć zapisane pliki. Możesz również łatwo zmienić ustawienia kamery, tj. długość pojedynczego pliku wideo czy rozdzielczość.

Parametry
mechanizm kwarcowy
materiał szczotkowane aluminium
rozdzielczość 720p (1280 x 720), 25 fps
format AVI, JPEG
nagrywanie ręczne lub po wykryciu ruchu
kompresja wideo dzięki technologii H.264
pamięć karta micro-SD do 32 GB (nie jest częścią zestawu)
jednoczesne nagrywanie oraz ładowanie tak
akumulator 1800 mAh
czas działania na akumulatorze do 3 godzin
zasilanie zegara 1 bateria AA (nie jest częścią zestawu)
zasilanie pilota 1x CR2025
kolor czarny, srebrny
średnica 35 cm
 zawartość zestawu zegar ścienny, kabel AV, pilot, zasilacz, materiał montażowy
4022107252546