+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

ESET Mobile Security 1 urządzenie / 1 rok (OPEESEOAV0163)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
ESET

Chroń swoje urządzenie mobilne z systemem Android!

26,90 zł
Sztuk :

Dla smartfona i tabletu
Korzystanie z Internetu bez żadnego programu antywirusowego jest bardzo niebezpieczne. W ten sposób narażasz siebie na przeróżne zagrożenia, w tym na ataki ransomware. ESET Mobile Security to świetne rozwiązanie dla smartfonów i tabletów z systemem Android. Mając zainstalowaną wersję Premium możesz bez obaw korzystać ze wszystkich narzędzi dostępnych w Internecie – robić zakupy, przelewy, czytać artykuły i pobierać aplikacje. Z tym programem możesz być pewien, że Twoje urządzenie mobilne jest bezpieczne.

Funkcje Premium
Kupując wersję Premium zyskujesz większą ochronę. Przedstawiamy najważniejsze funkcje:

  • antyphishing - chroni przed stronami, które przypominają prawdziwe strony WWW banków, sklepów internetowych itp. Takie strony wyłudzają Twoje dane osobowe, np. hasła czy numery kart, co jest niezwykle niebezpieczne.
  • blokada aplikacji – możesz ograniczyć dostęp do wybranych aplikacji przez ustawienie dodatkowego hasła. Dzięki temu nikt nie sprawdzi osobistych informacji na Twoim telefonie.
  • Anti-Theft – zgubiłeś telefon lub tablet? Nie martw się – możesz oznaczyć swój sprzęt jako zaginiony, a wtedy zostanie on zablokowany. Gdy ktoś wprowadzi błędny kod, hasło lub wzór blokady zostanie wykonane zdjęcie. Wszystkie wykonane zdjęcia wraz z danymi GPS będą znajdowały się na Twoim koncie w serwisie my.eset.com. Dzięki temu możesz zdalnie namierzyć swoje urządzenie mobilne oraz zlecić usunięcie danych.

 

Parametry
 wersja elektroniczna (cyfrowa) 
 okres licencji 1 rok 
 ilość urządzeń 1
 wersja językowa polska 
 rodzaj licencji nowa
 przeznaczone dla  smartfon i tablet z systemem Android 
 wymagania systemowe Android 4.0 lub wyższy, pamięć RAM 512 MB, ekran dotykowy (minimum 240x320px), procesor: 500+ MHz ARM7+, połączenie z Internetem 
wersja bezpłatna antivirus
skanowanie w czasie rzeczywistym
raport bezpieczeństwa
logi aktywności
zdalna blokada
zdalny alarm dźwiękowy
wsparcie tabletów
wersja Premium wszystkie funkcje wersji FREE
blokada aplikacji
antyphishing
proaktywny Anti-Theft
planowanie skanowania
alert niskiego poziomu baterii
automatyczne aktualizacje bazy zagrożeń

* Brak wsparcia dla urządzeń zrootowanych i działających w technologii dual SIM. Niektóre funkcje (np. Anti-Theft i filtr smsów oraz połączeń) nie są dostępne na tabletach, które nie wspierają wykonywania połączeń.