+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Lampki choinkowe białe LED 10 m Lunartec (NC3978)

Dostępność :
Ostatnia sztuka
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Lunartec

Udekoruj swoją choinkę w przyjemne światło choinkowych lampek!

29,90 zł 49,00 zł
Sztuk :

Przydatna dekoracja świąteczna
Czas Świąt Bożego Narodzenia jest szczególny. Warto o niego się zatroszczyć i odpowiednio przystroić swój dom na tak ważny dla całej rodziny moment. Lampki wydają się w takim wypadku nieodzowne, żeby nasza choinka czy wejście do domu czy taras lub balkon były idealnie udekorowane. Niewiele potrzeba, a można stworzyć prawdziwie świąteczny klimat, który przyciągnie oko nie tylko domowników, ale również Twoich gości.

 

Timer
Ten zestaw lampek choinkowych jest szczególny pod względem funcji timera. To bardzo duże ułatwienie, ponieważ nie trzeba za każdym razem przejmować się tym, czy lampki są włączone czy wyłączone. Oszczędzasz w ten sposób czas i opłaty za prąd. Timer włącza lampki automatycznie na 6 godzin po czym wyłącza je na kolejne 18. Możesz dodatkowo odpowiednio zaprogramować moment włączenia, np. wtedy, gdy zbliża się wieczór. 

Bezprzewodowe
Nie potrzebujesz również się martwić czy kabla wystarczy na podłączenie do kontaktu. Ten zestaw działa na baterie, więc możesz umieścić go w dowolnym miejscu i nie martwić się dostępem do prądu. Obsługa jest niezwykle prosta i nie sprawi Tobie żadnego problemu.

Parametry
ilość lampek 100 diod LED
kolor ciepła biel
timer 6 godzin pracy i 18 godzin przerwy
klasa ochrony IP44
zasilanie 3 baterie AA (brak w zestawie)
długość 10 m
długość kabla zasilająąacego 2 m
wymiary obudowy baterii 78 x 65 mm
zawartość zestawu zestaw lampek choinkowych, instrukcja obsługi