+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Uchwyt samochodowy z funkcją ładowania bezprzewodowego Callstel (HZ2890)

Dostępność :
Ostatnia sztuka
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Callstel

Przydatny podczas jazdy samochodem!

59,90 zł
Sztuk :

Na czas jazdy samochodem
Kiedy potrzebujesz dojechać do celu, GPS w telefonie jest bardzo przydatny. Jednak ciągłe zerkanie w telefon podczas jazdy może bardzo rozpraszać i narazić Ciebie oraz innych na niebezpieczeństwo wypadku. W takich sytuacjach dobrze zaopatrzyć się w uchwyt na telefon, aby móc bezpieczniej z niego korzystać w samochodzie. 

Funkcja bezprzewodowego ładowania
Ten uchwyt samochodowy jest szczególny, ponieważ przeznaczony jest przede wszystkim dla telefonów z funkcją ładowania indukcyjnego. Jest to bardzo praktyczne rozwiązanie, ponieważ nie potrzeba żadnego dodatkowego okablowania. Wystarczy zamocować telefon w uchwycie, a on sam automatycznie zacznie się ładować. 

Łatwy montaż
Uchwyt posiada mocną przyssawkę, którą możesz przykleić do przedniej szyby w samochodzie lub na desce rozdzielczej. Dodatkowo możesz obrócić telefon w uchwycie tak, jak tego potrzebujesz. W ten sposób będziesz miał go na widoku, a korzystanie z jego funkcji podczas jazdy stanie się o wiele łatwiejsze. 

Parametry
odpowiedni dla smartfonów do 9 cm szerokości
funckja bezprzewodowego ładowania dla wszystkich urządzeń mobilnych zgodnych z Qi, np. iPhone 8, 8 Plus, X, LG G6, Samsung Galaxy S8, Note 8 itp.
prąd ładowania bezprzewodowego 1 A, 5 W
przegub kulowy 360°
montaż szyba lub deska rozdzielcza
zasilanie micro USB
średnica przyssawki 7 cm
wymiary wspornik: 7 x 12 x 6 cm
ramię: ok. 13 cm
waga 160 g
zawartość zestawu uchwyt samochodowy, kabel micro USB, instrukcja obsługi