+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Microsoft Office Home & Business 2019 Win/Mac ESD (T5D-03183)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Microsoft

Jeden pakiet, mnóstwo możliwości!

1099,00 zł
Sztuk :

Wszystko, czego trzeba do efektywnej pracy
Pakiet Office 2019 dla Użytkowników Domowych i Małych Firm przeznaczony jest dla rodzin i małych firm, którym zależy na korzystaniu z klasycznych aplikacji pakietu Office oraz dostępie do poczty e-mail. Zawiera on programy Word, Excel, PowerPoint i Outlook oraz program OneNote dla systemu Windows 10. Dostępny jest w ramach jednorazowego zakupu do zainstalowania na 1 komputerze PC lub Mac do użytku w domu lub pracy.

Teksty, prezentacje, wykresy
Piszesz pracę magisterką? A może analizujesz dane dla swojej firmy? Z tym pakietem zrobisz świetne wykresy i prezentację, która przykuje uwagę słuchaczy. Sprawdź co jeszcze oferuje Ci pakiet Office:

  • Office 2019 Excel – pozwoli tworzyć pełniejsze prezentacje dzięki lepszym funkcjom skalowania, nowym typom wykresów i innym elementom zaprojektowanym z myślą o identyfikowaniu analiz, trendów i możliwości na podstawie Twoich danych.
  • Office 2019 Outlook – zapewnia nowe inteligentne funkcje pozwalające np. zaznaczać kluczowe kontakty przez dodanie symbolu @ przy ich nazwach w treści e-mailu i w kalendarzu, łatwo sprawdzać rezerwacje podróżne i dostawy przesyłek; układ skrzynki pocztowej pozwala skupić uwagę na e-mailach, które są najistotniejsze.
  • Funkcja Powiększenie z podsumowaniem w PowerPoint – przypomina stronę początkową, na której są jednocześnie wyświetlane wszystkie fragmenty prezentacji. Gdy prezentujesz, możesz za pomocą funkcji powiększenia przechodzić z jednego miejsca w prezentacji do drugiego w dowolnej preferowanej kolejności. Możesz wykazać się kreatywnością, przejść do przodu lub ponownie wyświetlić fragmenty pokazu slajdów bez przerywania przebiegu prezentacji.
Parametry
 produkt Office 2019 Home&Business
 wersja elektroniczna
 okres licencji wieczysta
ilość stanowisk 1
zastosowanie  w domu i w małej firmie
wersja językowa  wielojęzyczna (w tym polska)
aplikacje  Word, Excel, PowerPoint, OneNote, Outlook
wymagania sprzętowe komputera PC Windows 10, konto Microsoft, dostęp do Internetu, dwurdzeniowy procesor 1,6GHz, 4GB pamięci RAM / 2GB (32-bitowy) pamięci RAM, 4GB wolnego miejsca na dysku twardym, ekran o rozdzielczości min. 1280×768 pikseli
wymagania sprzętowe komputera Mac konto Microsoft, dostęp do Internetu, procesor Intel, 4GB pamięci RAM, 10 GB wolnego miejsca na dysku twardym, format Mac OS Extended lub APFS, ekran o rozdzielczości min.1280×800 pikseli

Ważna informacje dotycząca realizacji zamówienia:

1. Wymagane jest połączenie z Internetem do pobrania i instalacji pakietu.

2. Klucz do oprogramowania dostępny jest na bezpiecznym serwerze (https://dlocker.eu/).

3. Do realizacji zamówienia wymagane jest podanie prawidłowego adresu email.