+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Długopis z latarką Touch Pen | PEARL (SD2206)

Dostępność :
Na zamówienie
Wysyłka :
14 - 60 dni (zapytaj o dostępność)
Producent :
PEARL
Pisanie, dodatkowe oświetlenie, rysik oraz stojak na smartfon – tyle funkcji w jednym długopisie!
39,00 zł
Sztuk :

Wygodna obsługa telefonu
Miękka i delikatna końcówka służy jako rysik do ekranów dotykowych smartfonów, tabletów czy nawigacji. Twój ekran pozostanie czysty i przejrzysty – brak odcisków palców i zarysowań. Możesz wygodnie i precyzyjnie wciskać klawisze, pisać maile, grać i przeglądać strony internetowe.

Praktyczna podstawka
Górna część długopisu składa się, co przekształca go w praktyczną i stabilną podstawkę na smartfon. Wykorzystaj tą funkcję podczas oglądania seriali, filmów lub rozmawiania przez Skype’a ze znajomymi lub rodziną. Będzie również przydatna, gdy szukasz informacji w Internecie i robisz jednocześnie notatki – odpowiedni kąt zapewnia doskonały widok na ekran.

Pomocne oświetlenie
Zintegrowana latarka będzie się świetnie sprawdzała, gdy musisz trochę dłużej popracować lub zrobić notatki. Po zmroku nie musisz wstawać od biurka – wystarczy przesunąć przełącznik, aby włączyć oświetlenie. Podczas pisania kartka będzie dobrze podświetlona, co zwiększa komfort pracy.

Zwykły długopis
Wygląda jak zwykły długopis i również może być używany do normalnego pisania. W zestawie jest aż 5 sztuk sprytnego długopisu, więc możesz je rozdać rodzinie lub włożyć do kilku miejsc, w których najczęściej przebywasz. Miej go zawsze ze sobą – z pewnością przyda się w wielu sytuacjach.

Parametry
wkład wysoka jakość
latarka LED tak
touchpen dla ekranów dotykowych
podstawka stabilna
zasilanie 3 baterie guzikowe typu AG4, 1,5 V
wymiary (średnica x wysokość) 10 x 139 mm
waga 13 g
zawartość zestawu 5 długopisów
4022107289481