+48 (34) 3000 281
info@softbuy.eu

Microsoft Office 365 Personal ESD 1 użytkownik / 1 rok (QQ2-00012)

Dostępność :
W magazynie
Wysyłka :
24 godziny
Producent :
Microsoft

Korzystaj z profesjonalnych programów na 5 dowolnych urządzeniach!

259,99 zł
Sztuk :

Jeden pakiet – mnóstwo możliwości
W ramach rocznej subskrypcji otrzymujesz dostęp do aplikacji Premium – Word, Exel, PowerPoint oraz Outlook. Dzięki tym programom otworzysz tekst, wykonasz profesjonalną prezentację, wykonasz świetne wykresy i wiele więcej. Przez cały rok wszystkie aplikacje są aktualizowane do najnowszych wersji, więc masz pewność, że zawsze korzystasz z najlepszych rozwiązań.

Nie ograniczaj się tylko do komputera
Masz wiele urządzeń i chcesz korzystać z programów na wszystkich? Office 365 daje Ci możliwość zainstalowania pakietu na pięciu różnych urządzeniach – komputer, smartfon czy tablet – na różnych systemach operacyjnych: Windows, Mac, iOS, Android. Dzięki temu masz dostęp do potrzebnych funkcji w każdym momencie.

Gdziekolwiek jesteś, możesz otworzyć swoje dokumenty
Uzyskaj 1 TB przestrzeni dyskowej w chmurze usługi OneDrive na dokumenty, zdjęcia i filmy, które możesz edytować i udostępniać niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, z dowolnego urządzenia. Jest to idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy często podróżują i zapominają o zabraniu pendrive czy przenośnego dysku.

Utrzymuj kontakty z rodziną i przyjaciółmi
Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną na całym świecie dzięki 60 minutom na rozmowy przez Skype miesięcznie. Z minut na rozmowy przez Skype możesz korzystać, dzwoniąc na telefony komórkowe i stacjonarne, z dowolnego urządzenia, na którym masz zainstalowany program Skype – smartfona, tabletu, telewizora czy innego urządzenia.

Parametry
produkt Office 365 Personal
wersja elektroniczna
typ licencji subskrypcja
okres licencji 1 rok
ilość użytkowników 1
liczba urządzeń maks. 5
zastosowanie w domu
wersja językowa wielojęzyczna (w tym polska)
aplikacje Word, Excel, PowerPoint, Outlook, Publisher oraz Access (aplikacje Publisher i Access są dostępne tylko na komputerach PC)
wymagania dotyczące komputerów PC system Windows 7 lub nowszy
wymagania dotyczące komputerów Mac system Mac OS X 10.10
tablet z systemem Windows system Windows 8 lub nowszy. Aplikacje pakietu Office Mobile (Word, Excel, PowerPoint i OneNote) wymagają systemu Windows 10
system iOS pakiet Office dla tabletu iPad i telefonu iPhone wymaga systemu iOS 8.0 lub nowszego
Android Office dla systemu Android może być instalowany na tabletach i telefonach z systemem Android KitKat 4.4 lub nowszym wyposażonych w procesor ARM lub Intel x86

* Systemy Android i iOS wymagają pobrania osobnej aplikacji!

** Wymagane jest połączenie z Internetem do pobrania i instalacji pakietu.

*** Klucz do oprogramowania dostępny jest na bezpiecznym serwerze (https://dlocker.eu/).